Продавці ввічливі, замовлення прийняли відразу, я його отримала, але замовляла 3 картини на подарунки, вперше коли подзвонили з магазину виявилось, що одна картина на іншому складі і буде доставлятись окремою посилкою (що зараз дуже дорого, тому звісно я від неї відмовилась) інші 2 картини були в наявності, потім передзвонили через два дні і сказали, що є вже лише одна, а другої вже не було, вимушена була взяти заміну, бо потрібно було терміново, звісно що залишився осад. Дуже довга відправка. Замовлення оформлене і прийняте 4 січня, було відправлене 8 січня. Тому знімаю 2 зірки.
Евген
Рекомендую
1
Беговел приехал весь Велобег приехал весь побитый,все запчасти были просто насыпью,при звонке мне оператор не смог дать конкретного ответа почему так произошло, при заказе говорилось что это ребёнку на день рождения.Так же девушка сделала акцент на доставке в 400 грн,что бы товар был правильно упакован и не повредился,в итоге все побитое
Юра
Рекомендую
3
Замовили крісло на подарунок. Та були трішкі засмучені! Забравши його з пошти, стали його оглядати. Крісло було як небудь упаковане з брудними колесиками, та все було в пилюці. Зателефонувавши до оператора відповість була скупа, сказали що це був товар з вітрини! Хоча ніхто не попередив нас про це!
Литвин Виталик
Рекомендую
3
купил велосипед дочери,на почте забрал сильно не рассматривал проверил что есть в коробке все запчасти и забрал!!! но когда я дома разобрал коробку и посмотрел на раму и увидел потёртости на белом руле и внизу рамы!! так что если будете что-то покупать то внимательно пересматривайте всё детально!!!
Андрей
Рекомендую
5
Все замечательно кроме того что не указано что профессиональные комплекты тонут в воде. Снял маску трубка упала и ушла на дно.
Доставка 1 день
Цена на данный момент лучшая.
Ласты подходят от 24 см (проверено)
Лілія
Рекомендую
1
немає навіть за що добрий відгук поставити. я не рекомендую. велосипед що я замовляла не прийшов, бо якби не було. але надалі є в наявності. не купуйте обманюють
Отзывы Смотреть все отзывы
Світлана
Продавці ввічливі, замовлення прийняли відразу, я його отримала, але замовляла 3 картини на подарунки, вперше коли подзвонили з магазину виявилось, що одна картина на іншому складі і буде доставлятись окремою посилкою (що зараз дуже дорого, тому звісно я від неї відмовилась) інші 2 картини були в наявності, потім передзвонили через два дні і сказали, що є вже лише одна, а другої вже не було, вимушена була взяти заміну, бо потрібно було терміново, звісно що залишився осад. Дуже довга відправка. Замовлення оформлене і прийняте 4 січня, було відправлене 8 січня. Тому знімаю 2 зірки.
Евген
Беговел приехал весь Велобег приехал весь побитый,все запчасти были просто насыпью,при звонке мне оператор не смог дать конкретного ответа почему так произошло, при заказе говорилось что это ребёнку на день рождения.Так же девушка сделала акцент на доставке в 400 грн,что бы товар был правильно упакован и не повредился,в итоге все побитое
Юра
Замовили крісло на подарунок. Та були трішкі засмучені! Забравши його з пошти, стали його оглядати. Крісло було як небудь упаковане з брудними колесиками, та все було в пилюці. Зателефонувавши до оператора відповість була скупа, сказали що це був товар з вітрини! Хоча ніхто не попередив нас про це!
Литвин Виталик
купил велосипед дочери,на почте забрал сильно не рассматривал проверил что есть в коробке все запчасти и забрал!!! но когда я дома разобрал коробку и посмотрел на раму и увидел потёртости на белом руле и внизу рамы!! так что если будете что-то покупать то внимательно пересматривайте всё детально!!!
Андрей
Все замечательно кроме того что не указано что профессиональные комплекты тонут в воде. Снял маску трубка упала и ушла на дно. Доставка 1 день Цена на данный момент лучшая. Ласты подходят от 24 см (проверено)
Лілія
немає навіть за що добрий відгук поставити. я не рекомендую. велосипед що я замовляла не прийшов, бо якби не було. але надалі є в наявності. не купуйте обманюють