Отзыв для тех, кто использует фитнесс-браслет по назначению - для здоровья и тренировок.
Существенное изменение в 5-й версии - революционная фнукция PAI, это запатентованная система, основанная на пульсе, показывающее сколько активности необходимо, чтобы оставаться здоровыми. Над её разработкой трудились более 20 лет учёные из Норвежского университета. Суть в том, чтобы тренировать сердечно-сосудистую систему, кстати, от проблем с которой статистика смертности всегда лидирует с большим отрывом. Помимо этого, на основе пульса, добавлены функция мониторинга стресса. Также, есть отслеживание аномально высоких всплесков пульса во время отсутствия активности (последняя полезна тем, у кого проблемы с сердцем, гипертоникам). Всё остальные функции браслета остались, кое-какие улучшены. О них можно прочитать в многочисленных обзорах.
Стоит ли обновляться?
Год назад я НЕ перешёл на 4-й Mi Band, так как не увидел в нём принципиально нового для здоровья (кроме экрана, который не виден на солнце в 3-й версии). Но 5-ка уже делает большой шаг вперёд. И если у вас Mi Band 3 и вы следите за здоровьем, то - да, обновиться стоит. Вы получите много новых и полезных функций.
Для владельцев 4-й версии, если вас заинтересовал PAI, то - стоит, но решайте сами. Других существенных отличий 5-ка не несёт. Возможно, лучше обновиться позднее, когда цена на 5-й Бенд чуть упадёт.
Выводы:
В целом, этот браслет - полезная штуковина для среднестатистического человека, которому нужна хоть какая то мотивация чтобы изменить свою жизнь от стандартно-сидячего положения. Она будет, как минимум - раз в час предлагать поднять зад, или как максимум - будет мониторить достижения в вашем активном, и не очень, образе жизни (шаги, пульс, активность, тренировки, сон). Сидячим работникам - строго рекомендуется. Помимо всего прочего, присутствует стандартный набор - будильники, секундомер, таймер, вибро уведомления и прочее. Хороший повседневный девайс и помощник в тренировках.
Пару слов для фанатов NFC, датчика кислорода в крови, цветных экранов со спанджбобами, текстовых уведомлений:
NFC - я не представляю зачем она ТАК нужна!? Запястьем с браслетом "расплачиваться" неудобно, чем если достать телефон и держать в пальцах. Телефон вы и так всегда тягаете с собой, хотя бы из-за того, что браслет работает только в связке с телефоном. Вывод - NFC чистое позёрство, не иначе. К тому же, NFC никогда не было и не будет (для Украины). Это чисто Китайская фича, здесь работает только в 4-й версии, через костыль, и только в некоторых картах России.
Датчик кислорода в крови (SpO2) - те, кому он "нужен", реально не понимают зачем он нужен вообще. Кислород в крови начинает понижаться когда вы интенсивно тренируетесь и пульс фигачит за 160. То есть, для 99.9% процентов ленивого населения - бесполезная вещь. Кроме того, возможность измерения кислорода сравни "датчикам давления" в подобных браслетах - это фейк, давление браслет не сумеет измерить никогда в силу технической неспособности. Корректно кислород в крови меряется только специальным оборудованием для спортсменов, браслет же может только угадывать на основании высокого пульса (как и в случае с давлением).
Цветные кастомные экраны - бесполезная вещь, которая, к тому же дополнительно жрёт аккумулятор. Я не увидел ни одного, действительно нормального экрана из той массы, что есть в приложении или гуляет в интернете. Это какие то поделки, сделанные школьниками и для школьников. Единственные нормальные экраны, которые можно использовать без крови в глазах - это 2 с половиной дефолтные, где можно выбирать нужные виджеты.
Вибры и уведомления - да, они есть. Они полезны, как функция "достань телефон, тебе пришла информация". К тому же есть возможность делать кастомные вибро сигналы. Но, не могу понять, зачем многим надо, чтобы "текст был больше", чтобы быстрее на 3 секунды срабатывало, была возможность отвечать и прочее. Это лишь опция к фитнесс-браслету. Его основное назначение - не это.
Из минусов в 5-й версии только один: За все нововведения придётся платить увеличенным расходом аккумулятора при включении всех функций - работает 5-6 дней. Если сделать монитор пульса - раз в 10 минут, то хватит на две недели (как и было раньше).
Купував в Алло. Продавець дозволив розпакувати та ввімкнути браслет, провести первинне налаштування, за що окрема подяка магазину. Загальні враження про браслет хороші. До цього 2 роки користувався MiBand5, який з часом став погано тримати заряд акума, проте ще цілком робочий.
ПЕРЕВАГИ:
1) Нарешті таймер зворотного відліку, секундомір можна залишити працювати у фоні, а під час тренування можна керувати відтворенням музики на смартфоні
2) Браслет нарешті можна вимкнути через відповідний пункт меню (корисн при тривалих перервах у використанні). Щоб знову ввімкнути - треба підключити до зарядного через кабель.
3) В циферблатах з'явилося ще більше настроюваних віджетів, напр., погода, заряд акума, кроки і т.д. (максимум - 4).
4) Можна налаштувани тип активації екрану: свайпом чи дотиком, а також відключити редагування поточного циерблату тривалим дотиком до дисплея (в попереднику MiB5 це було справжнім прокляттям, коли краплі води при митті рук потрапляли на екран і самовільно міняли циферблати).
5) Додався функціонал швидких відповідей на вхідні СМС та повідомлення з месенжерів, або відбій вхідного дзвінка із відправкою абоненту одного з наперед написаних шаблонів
6) У сповіщеннях з'явились іконки програм, з яких вони прийшли (у попереднику відображались лише назви застосунків).
7) Будильники можна редагувати із самого браслета (а також з'явилось багато пунктів налаштувань, які раніше були доступні лише зі смартфона).
8) Є корисний режим "ліхтарик", коли екран браслета весь засвічується білим на повну потужність.
9) На один з екранів можна вивести текст події з Ґуґл-календаря, та налаштувати нагадування про неї вібрацією
НЕДОЛІКИ:
1) NFC став одним з найбільших розчарувань цієї моделі. Чутливість встроєної в капсулу браслету антени погана, не з усіма типами терміналів вдається розплатитись з першого разу, часто трапляються помилки зв'язку. Для захисту банківських карт реалізовано доступ до оплати за паролем, який потрібно вводити 1 раз на 24 години. Варто на кілька секунд розщепити застібку ремінця браслета, щоб витерти піт, поправити на руці, чи ослабити на 1 отвір, щоб менше тиснув - браслет розцінює це як зняття з руки. І тоді гаджет блокується, і щоразу вимагає введення 5-значного паролю на своєму екрані. А це, з огляду мініатюрності цифр, відсутності на екрані меж віртуальних кнопок з цифрами, поспіхом зробити не вийде (хіба що ви встановите пароль 11111). До оплати на касі слід готуватсь заздалегідь (але не раніше ніж за 1 хв до сплати, бо модуль NFC активується лише на 60 секунд). Добре хоч в налаштуваннях програми на смартфоні можна вивести ярлик з картками для оплати на правий чи лівий екран, мінімізувавши кількість свайпів. Незручно реалізована демонстрація карток для оплати (якщо ви додали для цього кілька MasterCard різних банків) - важко розрізнити, яка саме картка зараз активна. Враховуйте, що є стаціонарні термінали (як-от у касах самообслуговування деяких супермаркетів), які розміщені в обмеженому просторі, тому слід тренувати гнучкість свого зап'ястка, що вивернути кисть так, щоб між підекранною антеною терміналу і браслетом була мінімальна відстань. Через це досить часто можна ненароком вдарити браслетом по терміналу, тому подряпини н склі браслета з'являються досить рано. Через вищезазначене, вимкнув оплату на браслеті і використовую для цього смартфон, як і раніше
2) Відсутність датчика авторегулювання яскравості дисплея. Ходять легенди, що його завезуть у 8му поколінні за додаткову доплату, у що я, звичайно ж, охоче вірю )))
3) Заокруглення екрану вгорі та внизу зрізають крайні літери у тексті сповіщень. Краще б менший дисплей, проте прямокутний.
Загальні враження про браслет хороші. До цього 2 роки користувався MiBand5, який з часом став погано тримати заряд акума, проте ще цілком робочий.
Достоинства: 1) Нарешті таймер зворотного відліку, секундомір можна залишити працювати у фоні, а під час тренування можна керувати відтворенням музики на смартфоні 2) Браслет нарешті можна вимкнути через відповідний пункт меню (корисн при тривалих перервах у використанні). Щоб знову ввімкнути - треба підключити до зарядного через кабель. 3) В циферблатах з'явилося ще більше настроюваних віджетів, напр., погода, заряд акума, кроки і т.д. (максимум - 4). 4) Можна налаштувани тип активації екрану: свайпом чи дотиком, а також відключити редагування поточного циерблату тривалим дотиком до дисплея (в попереднику MiB5 це було справжнім прокляттям, коли краплі води при митті рук потрапляли на екран і самовільно міняли циферблати). 5) Додався функціонал швидких відповідей на вхідні СМС та повідомлення з месенжерів, або відбій вхідного дзвінка із відправкою абоненту одного з наперед написаних шаблонів 6) У сповіщеннях з'явились іконки програм, з яких вони прийшли (у попереднику відображались лише назви застосунків). 7) Будильники можна редагувати із самого браслета (а також з'явилось багато пунктів налаштувань, які раніше були доступні лише зі смартфона). 8) Є корисний режим "ліхтарик", коли екран браслета весь засвічується білим на повну потужність. 9) На один з екранів можна вивести текст події з Ґуґл-календаря, та налаштувати нагадування про неї вібрацією
Недостатки: 1) NFC став одним з найбільших розчарувань цієї моделі. Чутливість встроєної в капсулу браслету антени погана, не з усіма типами терміналів вдається розплатитись з першого разу, часто трапляються помилки зв'язку. Для захисту банківських карт реалізовано доступ до оплати за паролем, який потрібно вводити 1 раз на 24 години. Варто на кілька секунд розщепити застібку ремінця браслета, щоб витерти піт, поправити на руці, чи ослабити на 1 отвір, щоб менше тиснув - браслет розцінює це як зняття з руки. І тоді гаджет блокується, і щоразу вимагає введення 5-значного паролю на своєму екрані. А це, з огляду мініатюрності цифр, відсутності на екрані меж віртуальних кнопок з цифрами, поспіхом зробити не вийде (хіба що ви встановите пароль 11111). До оплати на касі слід готуватсь заздалегідь (але не раніше ніж за 1 хв до сплати, бо модуль NFC активується лише на 60 секунд). Добре хоч в налаштуваннях програми на смартфоні можна вивести ярлик з картками для оплати на правий чи лівий екран, мінімізувавши кількість свайпів. Незручно реалізована демонстрація карток для оплати (якщо ви додали для цього кілька MasterCard різних банків) - важко розрізнити, яка саме картка зараз активна. Враховуйте, що є стаціонарні термінали (як-от у касах самообслуговування деяких супермаркетів), які розміщені в обмеженому просторі, тому слід тренувати гнучкість свого зап'ястка, що вивернути кисть так, щоб між підекранною антеною терміналу і браслетом була мінімальна відстань. Через це досить часто можна ненароком вдарити браслетом по терміналу, тому подряпини н склі браслета з'являються досить рано. Через вищезазначене, вимкнув оплату на браслеті і використовую для цього смартфон, як і раніше 2) Відсутність датчика авторегулювання яскравості дисплея. Ходять легенди, що його завезуть у 8му поколінні за додаткову доплату, у що я, звичайно ж, охоче вірю ))) 3) Заокруглення екрану вгорі та внизу зрізають крайні літери у тексті сповіщень. Краще б менший дисплей, проте прямокутний.
Браслет в користуванні всього 3дні, але так як розсилка Алло о 3 годині ночі попросила залишити відгук, то напишу перші враження. Браслет маленький, легкий, має яскравий екран та демократичну ціну. Хоча його основне призначення тренування і спорт, але я вибрав цей браслет через можливість безконтактної оплати NFC. Особ
Отзывы
Отзыв для тех, кто использует фитнесс-браслет по назначению - для здоровья и тренировок. Существенное изменение в 5-й версии - революционная фнукция PAI, это запатентованная система, основанная на пульсе, показывающее сколько активности необходимо, чтобы оставаться здоровыми. Над её разработкой трудились более 20 лет учёные из Норвежского университета. Суть в том, чтобы тренировать сердечно-сосудистую систему, кстати, от проблем с которой статистика смертности всегда лидирует с большим отрывом. Помимо этого, на основе пульса, добавлены функция мониторинга стресса. Также, есть отслеживание аномально высоких всплесков пульса во время отсутствия активности (последняя полезна тем, у кого проблемы с сердцем, гипертоникам). Всё остальные функции браслета остались, кое-какие улучшены. О них можно прочитать в многочисленных обзорах. Стоит ли обновляться? Год назад я НЕ перешёл на 4-й Mi Band, так как не увидел в нём принципиально нового для здоровья (кроме экрана, который не виден на солнце в 3-й версии). Но 5-ка уже делает большой шаг вперёд. И если у вас Mi Band 3 и вы следите за здоровьем, то - да, обновиться стоит. Вы получите много новых и полезных функций. Для владельцев 4-й версии, если вас заинтересовал PAI, то - стоит, но решайте сами. Других существенных отличий 5-ка не несёт. Возможно, лучше обновиться позднее, когда цена на 5-й Бенд чуть упадёт. Выводы: В целом, этот браслет - полезная штуковина для среднестатистического человека, которому нужна хоть какая то мотивация чтобы изменить свою жизнь от стандартно-сидячего положения. Она будет, как минимум - раз в час предлагать поднять зад, или как максимум - будет мониторить достижения в вашем активном, и не очень, образе жизни (шаги, пульс, активность, тренировки, сон). Сидячим работникам - строго рекомендуется. Помимо всего прочего, присутствует стандартный набор - будильники, секундомер, таймер, вибро уведомления и прочее. Хороший повседневный девайс и помощник в тренировках. Пару слов для фанатов NFC, датчика кислорода в крови, цветных экранов со спанджбобами, текстовых уведомлений: NFC - я не представляю зачем она ТАК нужна!? Запястьем с браслетом "расплачиваться" неудобно, чем если достать телефон и держать в пальцах. Телефон вы и так всегда тягаете с собой, хотя бы из-за того, что браслет работает только в связке с телефоном. Вывод - NFC чистое позёрство, не иначе. К тому же, NFC никогда не было и не будет (для Украины). Это чисто Китайская фича, здесь работает только в 4-й версии, через костыль, и только в некоторых картах России. Датчик кислорода в крови (SpO2) - те, кому он "нужен", реально не понимают зачем он нужен вообще. Кислород в крови начинает понижаться когда вы интенсивно тренируетесь и пульс фигачит за 160. То есть, для 99.9% процентов ленивого населения - бесполезная вещь. Кроме того, возможность измерения кислорода сравни "датчикам давления" в подобных браслетах - это фейк, давление браслет не сумеет измерить никогда в силу технической неспособности. Корректно кислород в крови меряется только специальным оборудованием для спортсменов, браслет же может только угадывать на основании высокого пульса (как и в случае с давлением). Цветные кастомные экраны - бесполезная вещь, которая, к тому же дополнительно жрёт аккумулятор. Я не увидел ни одного, действительно нормального экрана из той массы, что есть в приложении или гуляет в интернете. Это какие то поделки, сделанные школьниками и для школьников. Единственные нормальные экраны, которые можно использовать без крови в глазах - это 2 с половиной дефолтные, где можно выбирать нужные виджеты. Вибры и уведомления - да, они есть. Они полезны, как функция "достань телефон, тебе пришла информация". К тому же есть возможность делать кастомные вибро сигналы. Но, не могу понять, зачем многим надо, чтобы "текст был больше", чтобы быстрее на 3 секунды срабатывало, была возможность отвечать и прочее. Это лишь опция к фитнесс-браслету. Его основное назначение - не это. Из минусов в 5-й версии только один: За все нововведения придётся платить увеличенным расходом аккумулятора при включении всех функций - работает 5-6 дней. Если сделать монитор пульса - раз в 10 минут, то хватит на две недели (как и было раньше).
Купував в Алло. Продавець дозволив розпакувати та ввімкнути браслет, провести первинне налаштування, за що окрема подяка магазину. Загальні враження про браслет хороші. До цього 2 роки користувався MiBand5, який з часом став погано тримати заряд акума, проте ще цілком робочий. ПЕРЕВАГИ: 1) Нарешті таймер зворотного відліку, секундомір можна залишити працювати у фоні, а під час тренування можна керувати відтворенням музики на смартфоні 2) Браслет нарешті можна вимкнути через відповідний пункт меню (корисн при тривалих перервах у використанні). Щоб знову ввімкнути - треба підключити до зарядного через кабель. 3) В циферблатах з'явилося ще більше настроюваних віджетів, напр., погода, заряд акума, кроки і т.д. (максимум - 4). 4) Можна налаштувани тип активації екрану: свайпом чи дотиком, а також відключити редагування поточного циерблату тривалим дотиком до дисплея (в попереднику MiB5 це було справжнім прокляттям, коли краплі води при митті рук потрапляли на екран і самовільно міняли циферблати). 5) Додався функціонал швидких відповідей на вхідні СМС та повідомлення з месенжерів, або відбій вхідного дзвінка із відправкою абоненту одного з наперед написаних шаблонів 6) У сповіщеннях з'явились іконки програм, з яких вони прийшли (у попереднику відображались лише назви застосунків). 7) Будильники можна редагувати із самого браслета (а також з'явилось багато пунктів налаштувань, які раніше були доступні лише зі смартфона). 8) Є корисний режим "ліхтарик", коли екран браслета весь засвічується білим на повну потужність. 9) На один з екранів можна вивести текст події з Ґуґл-календаря, та налаштувати нагадування про неї вібрацією НЕДОЛІКИ: 1) NFC став одним з найбільших розчарувань цієї моделі. Чутливість встроєної в капсулу браслету антени погана, не з усіма типами терміналів вдається розплатитись з першого разу, часто трапляються помилки зв'язку. Для захисту банківських карт реалізовано доступ до оплати за паролем, який потрібно вводити 1 раз на 24 години. Варто на кілька секунд розщепити застібку ремінця браслета, щоб витерти піт, поправити на руці, чи ослабити на 1 отвір, щоб менше тиснув - браслет розцінює це як зняття з руки. І тоді гаджет блокується, і щоразу вимагає введення 5-значного паролю на своєму екрані. А це, з огляду мініатюрності цифр, відсутності на екрані меж віртуальних кнопок з цифрами, поспіхом зробити не вийде (хіба що ви встановите пароль 11111). До оплати на касі слід готуватсь заздалегідь (але не раніше ніж за 1 хв до сплати, бо модуль NFC активується лише на 60 секунд). Добре хоч в налаштуваннях програми на смартфоні можна вивести ярлик з картками для оплати на правий чи лівий екран, мінімізувавши кількість свайпів. Незручно реалізована демонстрація карток для оплати (якщо ви додали для цього кілька MasterCard різних банків) - важко розрізнити, яка саме картка зараз активна. Враховуйте, що є стаціонарні термінали (як-от у касах самообслуговування деяких супермаркетів), які розміщені в обмеженому просторі, тому слід тренувати гнучкість свого зап'ястка, що вивернути кисть так, щоб між підекранною антеною терміналу і браслетом була мінімальна відстань. Через це досить часто можна ненароком вдарити браслетом по терміналу, тому подряпини н склі браслета з'являються досить рано. Через вищезазначене, вимкнув оплату на браслеті і використовую для цього смартфон, як і раніше 2) Відсутність датчика авторегулювання яскравості дисплея. Ходять легенди, що його завезуть у 8му поколінні за додаткову доплату, у що я, звичайно ж, охоче вірю ))) 3) Заокруглення екрану вгорі та внизу зрізають крайні літери у тексті сповіщень. Краще б менший дисплей, проте прямокутний.
Загальні враження про браслет хороші. До цього 2 роки користувався MiBand5, який з часом став погано тримати заряд акума, проте ще цілком робочий. Достоинства: 1) Нарешті таймер зворотного відліку, секундомір можна залишити працювати у фоні, а під час тренування можна керувати відтворенням музики на смартфоні 2) Браслет нарешті можна вимкнути через відповідний пункт меню (корисн при тривалих перервах у використанні). Щоб знову ввімкнути - треба підключити до зарядного через кабель. 3) В циферблатах з'явилося ще більше настроюваних віджетів, напр., погода, заряд акума, кроки і т.д. (максимум - 4). 4) Можна налаштувани тип активації екрану: свайпом чи дотиком, а також відключити редагування поточного циерблату тривалим дотиком до дисплея (в попереднику MiB5 це було справжнім прокляттям, коли краплі води при митті рук потрапляли на екран і самовільно міняли циферблати). 5) Додався функціонал швидких відповідей на вхідні СМС та повідомлення з месенжерів, або відбій вхідного дзвінка із відправкою абоненту одного з наперед написаних шаблонів 6) У сповіщеннях з'явились іконки програм, з яких вони прийшли (у попереднику відображались лише назви застосунків). 7) Будильники можна редагувати із самого браслета (а також з'явилось багато пунктів налаштувань, які раніше були доступні лише зі смартфона). 8) Є корисний режим "ліхтарик", коли екран браслета весь засвічується білим на повну потужність. 9) На один з екранів можна вивести текст події з Ґуґл-календаря, та налаштувати нагадування про неї вібрацією Недостатки: 1) NFC став одним з найбільших розчарувань цієї моделі. Чутливість встроєної в капсулу браслету антени погана, не з усіма типами терміналів вдається розплатитись з першого разу, часто трапляються помилки зв'язку. Для захисту банківських карт реалізовано доступ до оплати за паролем, який потрібно вводити 1 раз на 24 години. Варто на кілька секунд розщепити застібку ремінця браслета, щоб витерти піт, поправити на руці, чи ослабити на 1 отвір, щоб менше тиснув - браслет розцінює це як зняття з руки. І тоді гаджет блокується, і щоразу вимагає введення 5-значного паролю на своєму екрані. А це, з огляду мініатюрності цифр, відсутності на екрані меж віртуальних кнопок з цифрами, поспіхом зробити не вийде (хіба що ви встановите пароль 11111). До оплати на касі слід готуватсь заздалегідь (але не раніше ніж за 1 хв до сплати, бо модуль NFC активується лише на 60 секунд). Добре хоч в налаштуваннях програми на смартфоні можна вивести ярлик з картками для оплати на правий чи лівий екран, мінімізувавши кількість свайпів. Незручно реалізована демонстрація карток для оплати (якщо ви додали для цього кілька MasterCard різних банків) - важко розрізнити, яка саме картка зараз активна. Враховуйте, що є стаціонарні термінали (як-от у касах самообслуговування деяких супермаркетів), які розміщені в обмеженому просторі, тому слід тренувати гнучкість свого зап'ястка, що вивернути кисть так, щоб між підекранною антеною терміналу і браслетом була мінімальна відстань. Через це досить часто можна ненароком вдарити браслетом по терміналу, тому подряпини н склі браслета з'являються досить рано. Через вищезазначене, вимкнув оплату на браслеті і використовую для цього смартфон, як і раніше 2) Відсутність датчика авторегулювання яскравості дисплея. Ходять легенди, що його завезуть у 8му поколінні за додаткову доплату, у що я, звичайно ж, охоче вірю ))) 3) Заокруглення екрану вгорі та внизу зрізають крайні літери у тексті сповіщень. Краще б менший дисплей, проте прямокутний.
Браслет в користуванні всього 3дні, але так як розсилка Алло о 3 годині ночі попросила залишити відгук, то напишу перші враження. Браслет маленький, легкий, має яскравий екран та демократичну ціну. Хоча його основне призначення тренування і спорт, але я вибрав цей браслет через можливість безконтактної оплати NFC. Особ