Неввічливість, непорядність, обман, не відправляють товар і скасовують замовлення без передоплати, хоча таких умов на сайті немає, є тільки оплата при отриманні товару, що я і вибрала. Всі умови потрібно прописати на сайті, а покупець буде робити вибір замовляти товар чи ні. Мені скасував продавець замовлення, але і у мене вже не було бажання у нього купувати. Замовила в Епіцентрі, дешевше і ще безкоштовна доставка.
Отзывы Смотреть все отзывы
НікітенкоНаталія
Неввічливість, непорядність, обман, не відправляють товар і скасовують замовлення без передоплати, хоча таких умов на сайті немає, є тільки оплата при отриманні товару, що я і вибрала. Всі умови потрібно прописати на сайті, а покупець буде робити вибір замовляти товар чи ні. Мені скасував продавець замовлення, але і у мене вже не було бажання у нього купувати. Замовила в Епіцентрі, дешевше і ще безкоштовна доставка.
Олег
Чудовий товар за такі кошти.
Илья
Оперативно та якісно! Дякую!
Татьяна
Задоволена замовленням!
Дмитро
Швидко і те що треба!
Светлана
Дякую, все гаразд