Гарна ялинка. Но ціна доставки дуже висока. Погано що не можна забрати самовивозом з Алло
Питань до продавця не маю. Ялинка класна, як за таку ціну!
Товар відповідний. Продавець відповідальний. Дякую!
Все супер! Дуже задоволена!!! Рекомендасьйон!!!❤️
Ялинка гарна!Все ок!Рекомендую продавця.
Замовляла литі ялинки, гарні та якісні.
Отзывы Смотреть все отзывы
Маріанна
Гарна ялинка. Но ціна доставки дуже висока. Погано що не можна забрати самовивозом з Алло
Юлия
Питань до продавця не маю. Ялинка класна, як за таку ціну!
Олег
Товар відповідний. Продавець відповідальний. Дякую!
Оксана
Все супер! Дуже задоволена!!! Рекомендасьйон!!!❤️
Наталія Антоненко
Ялинка гарна!Все ок!Рекомендую продавця.
Світлана
Замовляла литі ялинки, гарні та якісні.