все працює.якість звучання за таку ціну нормуль. єдиний мінус що hdmi тільки arc тобто відтворює звук. немає CEC тому неможливо виключати,включати пристрій. і керувати гучністю головним пультом через телевізор.
потрібно це все робити пультом від сандбара.
незручно!!!
Вадим
Рекомендую
5
Отличный турникет, качество на уровне. Рекомендую!
Отзывы Смотреть все отзывы
Олександр
все працює.якість звучання за таку ціну нормуль. єдиний мінус що hdmi тільки arc тобто відтворює звук. немає CEC тому неможливо виключати,включати пристрій. і керувати гучністю головним пультом через телевізор. потрібно це все робити пультом від сандбара. незручно!!!
Вадим
Отличный турникет, качество на уровне. Рекомендую!
Марина
Спасибо! Все быстро и качественно. Рекомендую
Олефир Мария
Все чудово. Скрабер працює на відмінно!
Владимир
ок