виЗамоЗамовив новий телефон Moto Edge 30 Neo в Ізмаїл , прийшов дуже швидко, але цілісність пломб упаковки було порушено. Спробували запевнити, що це стандартна процедура під час перевірки нового телефону на складі (без наявності клієнта), але ситуацію непорозуміння врятувало наявність глибоких слідів подряпин на чохлі "нового телефону". Подивилися одразу в своеї мережі та знайшли запечатаний на іншій локації Алло в Україні. Доставили дуже швидко. Покупкою та комунікацією з персоналом повністю задоволений. Всі задоволені - я від покупки, вони від продажу )))
Валентина
Рекомендую
2
Батарея не оригинал. Просто это нужно указывать в описании. И фото прикреплять батареи, которую высылают. Надеюсь что батарея будет работать нормально. А отзыв о товаре мой удалили. И этот, наверно, удалят. Теперь отзывам в Алло верить не буду. Тут только хорошие проходят модерацию. И сейчас на батарею, которую я купила, доставка бесплатная в Алло, а мне пришлось оплачивать ещё и наложенный платёж, по другому не было выбора оплатить.
Валерий
Рекомендую
5
Батарея то, подошла. Только вот пришла не та, что в описании и на фото. Ну посмотрим, как будет держать заряд. Похоже АЛЛО, не отличается ни чем от остальных. Не стал оформлять возврат только из-за того, что это уже четвёртая покупка данного аккумулятора. Предыдущие три - возвращал.( Не вам )
С уважением...
Марина
Рекомендую
1
Більше тижня тому зробила замовлення, для мене шок, зазвичай усі магазини зацікавлені щоб у них щось придбали, але не тут. Нічого не надіслали, нічого не прийшло, комунікація нульова, клієнторієнтованість нульова. Якщо немає товару, невже така проблема про це сказати, я б купила в іншому нормальному магазині
СпартакМаньковський
Рекомендую
1
Прислали вживаний акумулятор. Мало того, роздивився (вже вдома під відповідним освітленням) дату виготовлення - виявився 2016-го року виготовлення акумулятор, при цьому ця дата була стерта. Ганьба allo.ua, що дозволяють співпрацю з такими продавцями.
Николай
Рекомендую
5
Заказывал бабатрею для iphone 7 - очень рад покупкой, держит долго, внешне оригинал, отправили в тот же день! Делал предоплату на карту что бы сэкономить на пересылке, ребята молодцы, знают свое дело! Всем рекомендую!!!
Отзывы Смотреть все отзывы
Олександр
виЗамоЗамовив новий телефон Moto Edge 30 Neo в Ізмаїл , прийшов дуже швидко, але цілісність пломб упаковки було порушено. Спробували запевнити, що це стандартна процедура під час перевірки нового телефону на складі (без наявності клієнта), але ситуацію непорозуміння врятувало наявність глибоких слідів подряпин на чохлі "нового телефону". Подивилися одразу в своеї мережі та знайшли запечатаний на іншій локації Алло в Україні. Доставили дуже швидко. Покупкою та комунікацією з персоналом повністю задоволений. Всі задоволені - я від покупки, вони від продажу )))
Валентина
Батарея не оригинал. Просто это нужно указывать в описании. И фото прикреплять батареи, которую высылают. Надеюсь что батарея будет работать нормально. А отзыв о товаре мой удалили. И этот, наверно, удалят. Теперь отзывам в Алло верить не буду. Тут только хорошие проходят модерацию. И сейчас на батарею, которую я купила, доставка бесплатная в Алло, а мне пришлось оплачивать ещё и наложенный платёж, по другому не было выбора оплатить.
Валерий
Батарея то, подошла. Только вот пришла не та, что в описании и на фото. Ну посмотрим, как будет держать заряд. Похоже АЛЛО, не отличается ни чем от остальных. Не стал оформлять возврат только из-за того, что это уже четвёртая покупка данного аккумулятора. Предыдущие три - возвращал.( Не вам ) С уважением...
Марина
Більше тижня тому зробила замовлення, для мене шок, зазвичай усі магазини зацікавлені щоб у них щось придбали, але не тут. Нічого не надіслали, нічого не прийшло, комунікація нульова, клієнторієнтованість нульова. Якщо немає товару, невже така проблема про це сказати, я б купила в іншому нормальному магазині
СпартакМаньковський
Прислали вживаний акумулятор. Мало того, роздивився (вже вдома під відповідним освітленням) дату виготовлення - виявився 2016-го року виготовлення акумулятор, при цьому ця дата була стерта. Ганьба allo.ua, що дозволяють співпрацю з такими продавцями.
Николай
Заказывал бабатрею для iphone 7 - очень рад покупкой, держит долго, внешне оригинал, отправили в тот же день! Делал предоплату на карту что бы сэкономить на пересылке, ребята молодцы, знают свое дело! Всем рекомендую!!!