Каталог
Порівняти Обране

Смарт-годинники від продавця WOWS Функції: Рівень стресу

Смарт-годинники Рівень стресу
за популярністю
код товару: 16706147-5227
Час роботи до (звичайний режим)
7 днів
Функції
Лічильник калорій, Відстеження сну, Відстеження часу активності, Рівень стресу
GPS
Є
Вологозахист
Плавання/Купання
Операційна система
Пропрієтарна
Bluetooth
5.0
код товару: 16706148-5227
Час роботи до (звичайний режим)
7 днів
Функції
Лічильник калорій, Відстеження сну, Відстеження часу активності, Рівень стресу
GPS
Є
Вологозахист
Плавання/Купання
Операційна система
Пропрієтарна
Bluetooth
5.0
код товару: 28178112-5227
Час роботи до (звичайний режим)
15 днів
Функції
Рівень стресу, Ліхтарик
GPS
Є
Тип матриці
AMOLED
Bluetooth
Є
код товару: 28178110-5227
Функції
Рівень стресу
GPS
Є
Bluetooth
Є
Wi-Fi
Є
код товару: 21640147-5227
Смарт-годинник
1 791
Немає в наявності
Час роботи до (звичайний режим)
15 днів
Функції
Підтримка ШІ, Рівень стресу, Можливість здійснювати дзвінки
Тип матриці
AMOLED
Bluetooth
5.3
код товару: 16700529-5227
Смарт-годинник MOBVOI TicWatch Pro 5 GPS Obsiidian (P3170000400A)
11 530
Немає в наявності
Час роботи до (звичайний режим)
3 днів
Функції
Встановлення стороннього ПЗ, Відстеження сну, Відстеження часу активності, Рівень стресу
GPS
Є
Тип матриці
AMOLED
Сенсорний екран
Є
Операційна система
Google Wear OS
код товару: 16700530-5227
Смарт-годинник MOBVOI TicWatch GTH 2 (CXB08)
2 499
Немає в наявності
Час роботи до (звичайний режим)
10 днів
Функції
Управління камерою смартфона, Прослуховування музики, Рівень стресу
Вологозахист
Плавання/Купання
Тип матриці
TFT
Сенсорний екран
Є
Операційна система
Пропрієтарна
код товару: 16703379-5227
Спортивний годинник GARMIN Instinct 2x Solar Graphite
22 000
Немає в наявності
Функції
Відстеження сну, Відстеження часу активності, Рівень стресу
GPS
Є
Вологозахист
Плавання/Купання
Тип матриці
Transflective
Операційна система
Пропрієтарна
Bluetooth
5.0
код товару: 16703386-5227
Спортивний годинник GARMIN Instinct 2x Solar Moss
22 000
Немає в наявності
Функції
Відстеження сну, Відстеження часу активності, Рівень стресу
GPS
Є
Вологозахист
Плавання/Купання
Тип матриці
Transflective
Операційна система
Пропрієтарна
Bluetooth
5.0
код товару: 16704945-5227
Функції
Прослуховування музики, Відстеження сну, Відстеження часу активності, Рівень стресу
GPS
Є
Тип матриці
AMOLED
Сенсорний екран
Є
Операційна система
Пропрієтарна
Bluetooth
5.0
код товару: 16704941-5227
Спортивний годинник GARMIN Fenix 7X Pro Sapphire Solar Carbon Gray DLC Titanium with Black Band
46 804
Немає в наявності
Функції
Прослуховування музики, Відстеження сну, Відстеження часу активності, Рівень стресу
GPS
Є
Тип матриці
AMOLED
Сенсорний екран
Є
Операційна система
Пропрієтарна
Bluetooth
5.0
код товару: 16706151-5227
Спортивний годинник Suunto 5 Graphite Copper (SS050302000)
16 553
Немає в наявності
Час роботи до (звичайний режим)
7 днів
Функції
Лічильник калорій, Відстеження сну, Відстеження часу активності, Рівень стресу
GPS
Є
Вологозахист
Плавання/Купання
Операційна система
Пропрієтарна
Bluetooth
5.0
код товару: 16706495-5227
Смарт-годинник MOBVOI TicWatch Pro 5 GPS Sandstone (P3170001200A)
11 465
Немає в наявності
Час роботи до (звичайний режим)
3 днів
Функції
Встановлення стороннього ПЗ, Відстеження сну, Відстеження часу активності, Рівень стресу
GPS
Є
Тип матриці
AMOLED
Сенсорний екран
Є
Операційна система
Google Wear OS
код товару: 16707764-5227
Час роботи до (звичайний режим)
14 днів
Функції
Прослуховування музики, Відстеження сну, Відстеження часу активності, Рівень стресу
GPS
Є
Вологозахист
Плавання/Купання
Тип матриці
AMOLED
Сенсорний екран
Є
код товару: 16707767-5227
Функції
Прослуховування музики, Відстеження сну, Відстеження часу активності, Рівень стресу
GPS
Є
Вологозахист
Плавання/Купання
Тип матриці
AMOLED
Сенсорний екран
Є
Операційна система
Пропрієтарна
код товару: 16707768-5227
Спортивний годинник GARMIN Venu 3s Soft Gold Stainless Steel Bezel with French Gray Case and Silicone Ba
21 944
Немає в наявності
Функції
Прослуховування музики, Відстеження сну, Відстеження часу активності, Рівень стресу
GPS
Є
Вологозахист
Плавання/Купання
Тип матриці
AMOLED
Сенсорний екран
Є
Операційна система
Пропрієтарна
код товару: 16707769-5227
Спортивний годинник GARMIN Venu 3s Soft Gold Stainless Steel Bezel with Ivory Case and Silicone Band
21 944
Немає в наявності
Функції
Прослуховування музики, Відстеження сну, Відстеження часу активності, Рівень стресу
GPS
Є
Вологозахист
Плавання/Купання
Тип матриці
AMOLED
Сенсорний екран
Є
Операційна система
Пропрієтарна
код товару: 16707770-5227
Спортивний годинник GARMIN Fenix 7S Pro Sapphire Solar Carbon Gray Titanium with Black Silicone
40 000
Немає в наявності
Час роботи до (звичайний режим)
11 днів
Функції
Прослуховування музики, Відстеження сну, Відстеження часу активності, Рівень стресу
GPS
Є
Тип матриці
AMOLED
Сенсорний екран
Є
Операційна система
Пропрієтарна
код товару: 16707772-5227
Час роботи до (звичайний режим)
14 днів
Функції
Прослуховування музики, Відстеження сну, Відстеження часу активності, Рівень стресу
GPS
Є
Вологозахист
Плавання/Купання
Тип матриці
AMOLED
Сенсорний екран
Є
код товару: 16707773-5227
Функції
Прослуховування музики, Відстеження сну, Відстеження часу активності, Рівень стресу
GPS
Є
Вологозахист
Плавання/Купання
Тип матриці
AMOLED
Сенсорний екран
Є
Операційна система
Пропрієтарна
код товару: 16707774-5227
Функції
Прослуховування музики, Відстеження сну, Відстеження часу активності, Рівень стресу
GPS
Є
Вологозахист
Плавання/Купання
Тип матриці
AMOLED
Сенсорний екран
Є
Операційна система
Пропрієтарна
код товару: 16710503-5227
Спортивний годинник GARMIN Lily 2 Silver with Sage Grey Fabric
14 981
Немає в наявності
Час роботи до (звичайний режим)
5 днів
Функції
Відстеження сну, Відстеження часу активності, Рівень стресу
GPS
Є
Тип матриці
TFT
Операційна система
Пропрієтарна
Bluetooth
5.0
код товару: 17447445-5227
Смарт-годинник Suunto 3 Pebble White (SS050416000)
4 542
Немає в наявності
Функції
Лічильник калорій, Крокомір, Відстеження сну, Рівень стресу
GPS
Є
Тип матриці
TFT
Операційна система
Пропрієтарна
Bluetooth
Є
Стандарт захисту
Без захисту
код товару: 17447455-5227
Смарт-годинник Garmin vivomove Trend Mist Gray Silicone (010-02665-03)
14 599
Немає в наявності
Час роботи до (звичайний режим)
5 днів
Функції
Фітнес трекер, Функція пошуку телефону, Лічильник калорій, Крокомір, Прослуховування музики, Відстеження сну, Відстеження часу активності, Підрахунок пройденої відстані, Рівень стресу
GPS
Є
Вологозахист
Плавання/Купання
Тип матриці
Монохромний
NFC
Є
код товару: 18063513-5227
Годинник SUUNTO 9 PEAK PRO TITANIUM SAND (ss050808000)
32 938
Немає в наявності
Час роботи до (звичайний режим)
21 днів
Функції
Рівень стресу
GPS
Є
Вологозахист
Плавання/Купання
Сенсорний екран
Є
Операційна система
Пропрієтарна
код товару: 18063706-5227
Смарт-годинник Honor Magic Watch 2 46mm з білим листом Strap (MNS-B39)
6 276
Немає в наявності
Час роботи до (звичайний режим)
14 днів
Функції
Рівень стресу
Вологозахист
Плавання/Купання
Тип матриці
AMOLED
код товару: 21640146-5227
Смарт-годинник
2 613
Немає в наявності
Час роботи до (звичайний режим)
12 днів
Функції
Лічильник калорій, Відстеження часу активності, Рівень стресу
Тип матриці
AMOLED
Bluetooth
5.3
код товару: 21640150-5227
Смарт-годинник
2 746
Немає в наявності
Час роботи до (звичайний режим)
15 днів
Функції
Підтримка ШІ, Рівень стресу, Можливість здійснювати дзвінки
Тип матриці
AMOLED
Bluetooth
5.3
код товару: 21640152-5227
Смарт-годинник
2 613
Немає в наявності
Час роботи до (звичайний режим)
12 днів
Функції
Лічильник калорій, Відстеження часу активності, Рівень стресу
Тип матриці
AMOLED
Bluetooth
5.3
код товару: 21640510-5227
Смарт-годинник
2 048
Немає в наявності
Час роботи до (звичайний режим)
14 днів
Функції
Відстеження сну, Рівень стресу, Можливість здійснювати дзвінки
Тип матриці
Super AMOLED
Bluetooth
5.3
код товару: 21640512-5227
Смарт-годинник iMiki SF1 Gold Silicone Strap
2 295
Немає в наявності
Час роботи до (звичайний режим)
30 днів
Функції
Відстеження сну, Рівень стресу
Тип матриці
Super AMOLED
Операційна система
Пропрієтарна
Bluetooth
5.2
код товару: 21640508-5227
Смарт-годинник
2 048
Немає в наявності
Час роботи до (звичайний режим)
14 днів
Функції
Відстеження сну, Рівень стресу, Можливість здійснювати дзвінки
Тип матриці
Super AMOLED
Bluetooth
5.3
код товару: 22048986-5227
Спортивний годинник GARMIN Lily 2 Cream Gold with Coffee Fabric (010-02839-14/62)
19 359
Немає в наявності
Час роботи до (звичайний режим)
5 днів
Функції
Відстеження сну, Рівень стресу
GPS
Є
Тип матриці
TFT
Операційна система
Пропрієтарна
Bluetooth
5.0
код товару: 22048987-5227
Спортивний годинник GARMIN Lily 2 Cream Gold with Coconut Silicone (010-02839-00/20)
13 617
Немає в наявності
Час роботи до (звичайний режим)
5 днів
Функції
Відстеження сну, Рівень стресу
GPS
Є
Тип матриці
TFT
Операційна система
Пропрієтарна
Bluetooth
5.0
код товару: 22048991-5227
Спортивний годинник GARMIN Forerunner 165 Music Mist Gray/Whitestone (010-02863-31/B1)
15 608
Немає в наявності
Час роботи до (звичайний режим)
11 днів
Функції
Відстеження сну, Рівень стресу
GPS
Є
Тип матриці
AMOLED
Операційна система
Пропрієтарна
Bluetooth
5.0
код товару: 22048990-5227
Спортивний годинник GARMIN Forerunner 165 Mist Gray/Whitestone (010-02863-21/A1)
11 860
Немає в наявності
Час роботи до (звичайний режим)
11 днів
Функції
Відстеження сну, Рівень стресу
GPS
Є
Тип матриці
AMOLED
Операційна система
Пропрієтарна
Bluetooth
5.0
код товару: 22048989-5227
Спортивний годинник GARMIN Lily 2 Cream Gold with Tan Leather (010-02839-02/60)
17 357
Немає в наявності
Час роботи до (звичайний режим)
5 днів
Функції
Відстеження сну, Рівень стресу
GPS
Є
Тип матриці
TFT
Операційна система
Пропрієтарна
Bluetooth
5.0
код товару: 22048992-5227
Спортивний годинник GARMIN Forerunner 165 Black/Slate Gray (010-02863-20/A0)
12 792
Немає в наявності
Час роботи до (звичайний режим)
11 днів
Функції
Відстеження сну, Рівень стресу
GPS
Є
Тип матриці
AMOLED
Операційна система
Пропрієтарна
Bluetooth
5.0
код товару: 22049102-5227
Смарт-годинник Black Shark GS3 Green
3 579
Немає в наявності
Функції
Підтримка ШІ, Лічильник калорій, Крокомір, Відстеження сну, Відстеження часу активності, Відстеження швидкості руху, Підрахунок пройденої відстані, Рівень стресу, Можливість здійснювати дзвінки
Тип матриці
AMOLED
Сенсорний екран
Є
Операційна система
Пропрієтарна
Bluetooth
Є
Стандарт захисту
Без захисту
код товару: 22048993-5227
Спортивний годинник GARMIN Forerunner 165 Music Black/Slate Gray (010-02863-30/B0)
15 608
Немає в наявності
Час роботи до (звичайний режим)
11 днів
Функції
Відстеження сну, Рівень стресу
GPS
Є
Тип матриці
AMOLED
Операційна система
Пропрієтарна
Bluetooth
5.0
код товару: 22219553-5227
Смарт-годинник Black Shark GT3 Neo Silver
1 194
Немає в наявності
Час роботи до (звичайний режим)
7 днів
Функції
Рівень стресу
Вологозахист
Плавання/Купання
Тип матриці
TFT
Сенсорний екран
Є
Bluetooth
5.3
код товару: 22219554-5227
Смарт-годинник Black Shark GT3 Neo Black
1 359
Немає в наявності
Час роботи до (звичайний режим)
7 днів
Функції
Рівень стресу
Вологозахист
Плавання/Купання
Тип матриці
TFT
Сенсорний екран
Є
Bluetooth
5.3
код товару: 29356286-5227
Смарт-годинник Garmin vivomove Trend White Cream Silicone (010-02665-01)
16 862
Немає в наявності
Час роботи до (звичайний режим)
5 днів
Функції
Фітнес трекер, Функція пошуку телефону, Лічильник калорій, Крокомір, Прослуховування музики, Відстеження сну, Відстеження часу активності, Підрахунок пройденої відстані, Рівень стресу
GPS
Є
Вологозахист
Плавання/Купання
Тип матриці
Монохромний
NFC
Є