Вирішив написати розгорнутий відгук, так як мені особисто не вистачало чимало інформації у описі. Але на щастя знайшов відповіді на всі свої запитання у відео-тестах в інтернеті.
Обрав для себе саме цей павербанк з декількох причин:
1. Новий для мене, але, як виявилося, дуже класний бренд, який випускає якісну продукцію. Відгуки на їх павербанки можете без проблем знайти в мережі, причому відео викладені з детальними тестами. Тому не бачу сенсу знімати відео сам. Все побачене мною у відео-тестах, відповідає дійсності.
2. Вдалося придбати за відмінною ціною. Саме сьогодні акційна ціна доволі приємна сама по собі. До того ж скористався балами Алло, Fishka та отримав кешбек за оплату у додатку карткою Mono. Вартість вийшла взагалі чудовою.
3. Даний павербанк можна придбати вже сьогодні і мати місцеву гарантію на відмінну від купівлі в китайських маркетплейсах, де можуть підсунути ще й підробку. Знаю про що говорю, бо вже раз спробував замовити павербанк Xiaomi на одному з таких маркетплейсів і так і не зміг повернути, бо прийшла підробка, а продавець в якості країни повернення вказував росію і відмовлявся вказувати іншу країну.
4. Звісно ж за характеристики даного павербанку. Їх вкажу нижче і багато. Впевнений, що там знайдете відповіді на всі свої запитання і це спростить пошук потрібної вам інформації.
Власне його характеристики/переваги:
- Сам павербанк приймає на заряд 100Вт, що значно скорочує час процесу зарядки. Користуюся якісним блоком живлення на 140Вт та якісними кабелями. Павербанк з 0 до 100 відсотків заряджається близько 90-100 хвилин, що дуже актуально в періоди регулярних вимкнень електроенергії. І при цьому павербанк не стає гарячим, як більшість конкурентів, а ледве нагрівається. Головне не забудьте придбати якісний блок живлення здатний видавати таку потужність і врахуйте, що вони не дешеві. Але як на мене, то воно того варте. Комплектний кабель таку потужність зарядки павербанку забезпечує без проблем.
- Видає до 100Вт з порту Type-A. Я навіть не знав раніше, що існують павербанки, які підтримують таку швидкісну зарядку через порт Type-A. Буде дуже актуально власникам телефонів Xiaomi. Кабелем з комплекту вони зможуть отримувати реальну Turbo зарядку, як від комплектного кабеля від телефону. У відео-тестах бачив, що швидка зарядка також підтримуватиметься і смартфонами брендів Samsung та Apple. Перевірити сам не маю можливості. У відео можете знайти.
- Відсутній непотрібний мені Micro-USB порт. Взагалі вважаю його пережитком минулого, який просто займає місце і часто заміщує потрібний додатковий порт Type-C.
- Натомість присутні 2 порти Type-C, з яких можна одночасно отримувати 145Вт (100Вт+45Вт). Можу одночасно заряджати ноутбук і живити роутер у часи відсутності електроенергії.
- В комплекті йдуть 2 якісних кабелі: Type-C на Type-C (підтримує зарядку до 100Вт в обидва боки) та Type-A на Type-C (працює на віддачу до 100Вт, для заряджання самого павербанку гніздо Type-A не використовується).
- Присутній режим віддачі заряду для пристроїв з малим споживанням (годинники, навушники і т.п.)
- Може видавати пристойну потужність зі всіх 3 портів одночасно (100Вт+65Вт+45Вт). При цьому павербанк не перегрівається і не скидає потужність протягом всього процесу розряду. Повірте, далеко не всі павербанки на таке здатні. А дана можливість перекриває всі мої потреби для швидкої одночасної зарядки ноутбука та двох смартфонів.
- Підтримує наскрізну зарядку. Тобто може одночасно приймати в себе 100Вт і при цьому сам видаватиме 100Вт. Хто знає в яких ситуаціях це потрібно, неодмінно оцінить.
- Може використовуватися для живлення роутера і ONU термінала. Матимете інтернет навіть у випадку вимкнення електроенергії за умови, якщо до вас від провайдера заходить оптоволоконний кабель.
- Якісна збірка. Нічого не люфтить.
- Місцева гарантія 1 рік. Про її актуальність вже писав вище.
До умовних недоліків можна віднести (просто може не сподобатися іншим покупцям):
- Його розмір та вага. Він трохи більший за павербанки на 20000мАг, які всі звикли бачити. Для мене не актуально. Під мої потреби і те, і інше підходить чудово.
- Індикатор відображає лише поточний рівень заряду павербанку. Не відображає вихідну потужність у Вт. Для мене це не актуально, бо користуюся кабелями з вбудованими індикаторами.
Не можу стверджувати, але мені здається, що даний павербанк є ребрендованим ZMI на 210Вт. Він має аналогічний вигляд та технічні характеристики.
Товар та магазин Алло однозначно рекомендую.
Сподіваюся, що даний відгук буде корисний майбутнім покупцям, які підбирають собі якісний павербанк не за всі гроші світу.
Мав досвід користування іншим повербанком, для зарядки ноутбука. Але він виявився суцільним глюком, хоч і з більшим об'ємом заряду. Здав назад в магазин. Купівлею UGREEN PB205 - задоволений.
Він показав себе досить пристойно. Не дивлячись на відносно невеликий об'єм зберігаємої енергій - свою функцію по підживленню ноутбуку виконує стабільно і без помилок. 25 000 mAh - це 90 Вт*год, а з КПД 80% - приблизно 72 Вт*год на видачу. Цього приблизно вистачає майже на 2 додаткові години роботи ноутбуку (без урахування власного заряду акумулятора ноутбука), при легкому використанні ноуту з потужності на рівні 40 Вт/год. Важкі графічні програми, багато відкритих програм, закладок в браузері і т.п. - значно підвищують споживання ноутбуку, і скорочують час роботи. Варто ще мати на увазі, що ігрові ноутбуки можуть споживати більше ніж 100 Вт/год, і в цьому випадку повербанк не витягне. Саме тому, щоб і працювати, і підзаряджати ноут одночасно, потрібно не допускати випадків, коли власний акумулятор ноутбуку вже розряджений (одночасне заряджання батареї ноуту та його одночасна робота - може дати споживання біля 100 Вт і більше). Якщо є окрема відеокарта - то бажано її на час праці з підзарядкою з повербанку вимикати. Можна ще знизити частоту процесора - і теж знизити потужність ноута. Знизити яскравість екрану. Всі ці заходи, дадуть можливість вписатись потужному ігровому ноуту в обмеження 100 Вт/год на вихід в повербанку.
Мінуси є, але не критичні:
Заряджається на 65 Вт/год приблизно 1 годину до 70%, далі потужність зарядки падає до 40 Вт/год і заряджається ще хвилин 50 до 100%. Але, при 100% заряду - заряд продовжується ще хвилин 20, і на малій потужності 20Вт/год - добирає ще якийсь заряд. Таким чином загальний час заряду 100Вт/год зарядкою - біля 2 годин.
При залишковому рівні заряду 10% - не може заряджати увімкнений ноутбук, але може вимкнений, або телефони.
Потужність заряду/розряду перевіряв шнуром та розумною розеткою.
Придбав цю банку майже місяць тому, встиг за цей час потестувати. Отже:
1. Так, це "китай", але якийсь доволі якісний "китай" з претензією на брендовість, а не ноунеймність. Прийшов фабрично запакований, з рівнем заряду 79%. Виглядає міцно зібраним, порти не розхитуються, ліхтар працює.
2. Для мене важливо було протестувати банку в наступних умовах - є ноут 90W з підтримкою Power Delivery, до ноута я під'єдную WIFI-роутер 12W і ONU GPON термінал 9W. Тобто, якби я напряму увімкнув би до банки 90+12+9 банка б не витянула, але, мені важливо було протестувати саме роботу Power Delivery - коли я від банки заряджаю ноут, а роутер і термінал живляться від ноута. Висновок - це спрацювало! При такій схемі підключення повної банки вістачило на майже 1,5 зарядки ноута, тобто це десь 13 годин роботи.
3. Якщо підключити до банки тільки WIFI-роутер 12W і ONU GPON термінал 9W - живлення повної банки вистачило на 42 години
4. Якщо окремо користуватися тільки ліхтарем, то за 6 годин користування заряд знизився на 4% !
5. Тепер щодо заряджання банки. В комплекті йде лише шнурок, але без зарядки. Спочатку я спробував звичайну зарядку від телефона, та що тягне 18 W - банка з 0 до 100 зарядилась за 52 години!
Тоді довелось додатково докупляти ще якіний зарядку, що тягне 100W - вона коштує недешево, мінімум 1500 грн. Так от, вона зарядила банку за 3,5 з нуля!
Ось такі перші враження. Описав лише факти, ті, якими цікавився сам, коли вибирав
Один из главных плюсов — большая ёмкость 20 000 мАч, хватает несколько раз полностью зарядить практически любое устройство в доме, единственное мой ноутбук заряжается чуть больше половины во время работы, чего обычно хватает чтоб завершить срочные дела и найти розетку. Особенно спасает во время поездок когда рядом нет розетки и при длительных отключениях света. Поддерживает много протоколов зарядки, не все банки могут этим похвастаться, при выборе пересмотрел очень много видеообзоров и среди конкурентов этот выглядит самым стабильным в работе с небольшими частотными колебаниями, что довольно важно при работе контроллеров зарядки на заряжаемых устройствах. Для меня это не особо важно, но стоит отметить что на ощупь очень приятный матовый корпус. На торцах металлические пластины довольно маркие.
Есть функция сквозной зарядки (это когда повербанк стоит на зарядке и одновременно заряжает ваши устройства). Есть защита от короткого замыкания, перегрузки и перегрева. Как по мне не хватает Type-C разъемов, он там один на вход и выход. Два USB-A мне кажется уже не так актуальны, тем более что устройство позиционирует себя как довольно мощное на 50W. Только не забывайте использовать дорогие и качественные кабеля для зарядки, иначе вы не сможете заряжать большими токами ваш ноутбук, там просто не хватит пропускной способности
Придбав даний павер. Ще не тестував, пишу перші враження.
Візуально подобається, охайно зроблений, нічого не скрипить та не шатається. Корпус металевий, зверху та знизу пластик. Ручка силіконова та гнеться, що досить зручно, менше вірогідність її зламати, а використовувати її прийдеться - він досить важкий і слизький. У відеооглядах (правда вони всі на собачій мові) бачив що металева частина досить легко царапається, але мені пофіг, я беру щоб ґаджети заряджати.
За розміром виявився більшим та важчим, він ближче до зарядної станції чим до павербанку.
Роз'єми досить розташовані на одній стороні. Працюють усі, телефон заряджає швидко, але краще використовувати рідний шнур, тоді буде швидка зарядка як потрібно.
Екран малий, але досить інформативний.
Ліхтар чисто номінально присутній, має три режими, але потужності вистачить хіба що підсвітити в туалеті. Але з такою ємністю батареї гадаю що роз
Відгуки
Вирішив написати розгорнутий відгук, так як мені особисто не вистачало чимало інформації у описі. Але на щастя знайшов відповіді на всі свої запитання у відео-тестах в інтернеті. Обрав для себе саме цей павербанк з декількох причин: 1. Новий для мене, але, як виявилося, дуже класний бренд, який випускає якісну продукцію. Відгуки на їх павербанки можете без проблем знайти в мережі, причому відео викладені з детальними тестами. Тому не бачу сенсу знімати відео сам. Все побачене мною у відео-тестах, відповідає дійсності. 2. Вдалося придбати за відмінною ціною. Саме сьогодні акційна ціна доволі приємна сама по собі. До того ж скористався балами Алло, Fishka та отримав кешбек за оплату у додатку карткою Mono. Вартість вийшла взагалі чудовою. 3. Даний павербанк можна придбати вже сьогодні і мати місцеву гарантію на відмінну від купівлі в китайських маркетплейсах, де можуть підсунути ще й підробку. Знаю про що говорю, бо вже раз спробував замовити павербанк Xiaomi на одному з таких маркетплейсів і так і не зміг повернути, бо прийшла підробка, а продавець в якості країни повернення вказував росію і відмовлявся вказувати іншу країну. 4. Звісно ж за характеристики даного павербанку. Їх вкажу нижче і багато. Впевнений, що там знайдете відповіді на всі свої запитання і це спростить пошук потрібної вам інформації. Власне його характеристики/переваги: - Сам павербанк приймає на заряд 100Вт, що значно скорочує час процесу зарядки. Користуюся якісним блоком живлення на 140Вт та якісними кабелями. Павербанк з 0 до 100 відсотків заряджається близько 90-100 хвилин, що дуже актуально в періоди регулярних вимкнень електроенергії. І при цьому павербанк не стає гарячим, як більшість конкурентів, а ледве нагрівається. Головне не забудьте придбати якісний блок живлення здатний видавати таку потужність і врахуйте, що вони не дешеві. Але як на мене, то воно того варте. Комплектний кабель таку потужність зарядки павербанку забезпечує без проблем. - Видає до 100Вт з порту Type-A. Я навіть не знав раніше, що існують павербанки, які підтримують таку швидкісну зарядку через порт Type-A. Буде дуже актуально власникам телефонів Xiaomi. Кабелем з комплекту вони зможуть отримувати реальну Turbo зарядку, як від комплектного кабеля від телефону. У відео-тестах бачив, що швидка зарядка також підтримуватиметься і смартфонами брендів Samsung та Apple. Перевірити сам не маю можливості. У відео можете знайти. - Відсутній непотрібний мені Micro-USB порт. Взагалі вважаю його пережитком минулого, який просто займає місце і часто заміщує потрібний додатковий порт Type-C. - Натомість присутні 2 порти Type-C, з яких можна одночасно отримувати 145Вт (100Вт+45Вт). Можу одночасно заряджати ноутбук і живити роутер у часи відсутності електроенергії. - В комплекті йдуть 2 якісних кабелі: Type-C на Type-C (підтримує зарядку до 100Вт в обидва боки) та Type-A на Type-C (працює на віддачу до 100Вт, для заряджання самого павербанку гніздо Type-A не використовується). - Присутній режим віддачі заряду для пристроїв з малим споживанням (годинники, навушники і т.п.) - Може видавати пристойну потужність зі всіх 3 портів одночасно (100Вт+65Вт+45Вт). При цьому павербанк не перегрівається і не скидає потужність протягом всього процесу розряду. Повірте, далеко не всі павербанки на таке здатні. А дана можливість перекриває всі мої потреби для швидкої одночасної зарядки ноутбука та двох смартфонів. - Підтримує наскрізну зарядку. Тобто може одночасно приймати в себе 100Вт і при цьому сам видаватиме 100Вт. Хто знає в яких ситуаціях це потрібно, неодмінно оцінить. - Може використовуватися для живлення роутера і ONU термінала. Матимете інтернет навіть у випадку вимкнення електроенергії за умови, якщо до вас від провайдера заходить оптоволоконний кабель. - Якісна збірка. Нічого не люфтить. - Місцева гарантія 1 рік. Про її актуальність вже писав вище. До умовних недоліків можна віднести (просто може не сподобатися іншим покупцям): - Його розмір та вага. Він трохи більший за павербанки на 20000мАг, які всі звикли бачити. Для мене не актуально. Під мої потреби і те, і інше підходить чудово. - Індикатор відображає лише поточний рівень заряду павербанку. Не відображає вихідну потужність у Вт. Для мене це не актуально, бо користуюся кабелями з вбудованими індикаторами. Не можу стверджувати, але мені здається, що даний павербанк є ребрендованим ZMI на 210Вт. Він має аналогічний вигляд та технічні характеристики. Товар та магазин Алло однозначно рекомендую. Сподіваюся, що даний відгук буде корисний майбутнім покупцям, які підбирають собі якісний павербанк не за всі гроші світу.
Мав досвід користування іншим повербанком, для зарядки ноутбука. Але він виявився суцільним глюком, хоч і з більшим об'ємом заряду. Здав назад в магазин. Купівлею UGREEN PB205 - задоволений. Він показав себе досить пристойно. Не дивлячись на відносно невеликий об'єм зберігаємої енергій - свою функцію по підживленню ноутбуку виконує стабільно і без помилок. 25 000 mAh - це 90 Вт*год, а з КПД 80% - приблизно 72 Вт*год на видачу. Цього приблизно вистачає майже на 2 додаткові години роботи ноутбуку (без урахування власного заряду акумулятора ноутбука), при легкому використанні ноуту з потужності на рівні 40 Вт/год. Важкі графічні програми, багато відкритих програм, закладок в браузері і т.п. - значно підвищують споживання ноутбуку, і скорочують час роботи. Варто ще мати на увазі, що ігрові ноутбуки можуть споживати більше ніж 100 Вт/год, і в цьому випадку повербанк не витягне. Саме тому, щоб і працювати, і підзаряджати ноут одночасно, потрібно не допускати випадків, коли власний акумулятор ноутбуку вже розряджений (одночасне заряджання батареї ноуту та його одночасна робота - може дати споживання біля 100 Вт і більше). Якщо є окрема відеокарта - то бажано її на час праці з підзарядкою з повербанку вимикати. Можна ще знизити частоту процесора - і теж знизити потужність ноута. Знизити яскравість екрану. Всі ці заходи, дадуть можливість вписатись потужному ігровому ноуту в обмеження 100 Вт/год на вихід в повербанку. Мінуси є, але не критичні: Заряджається на 65 Вт/год приблизно 1 годину до 70%, далі потужність зарядки падає до 40 Вт/год і заряджається ще хвилин 50 до 100%. Але, при 100% заряду - заряд продовжується ще хвилин 20, і на малій потужності 20Вт/год - добирає ще якийсь заряд. Таким чином загальний час заряду 100Вт/год зарядкою - біля 2 годин. При залишковому рівні заряду 10% - не може заряджати увімкнений ноутбук, але може вимкнений, або телефони. Потужність заряду/розряду перевіряв шнуром та розумною розеткою.
Придбав цю банку майже місяць тому, встиг за цей час потестувати. Отже: 1. Так, це "китай", але якийсь доволі якісний "китай" з претензією на брендовість, а не ноунеймність. Прийшов фабрично запакований, з рівнем заряду 79%. Виглядає міцно зібраним, порти не розхитуються, ліхтар працює. 2. Для мене важливо було протестувати банку в наступних умовах - є ноут 90W з підтримкою Power Delivery, до ноута я під'єдную WIFI-роутер 12W і ONU GPON термінал 9W. Тобто, якби я напряму увімкнув би до банки 90+12+9 банка б не витянула, але, мені важливо було протестувати саме роботу Power Delivery - коли я від банки заряджаю ноут, а роутер і термінал живляться від ноута. Висновок - це спрацювало! При такій схемі підключення повної банки вістачило на майже 1,5 зарядки ноута, тобто це десь 13 годин роботи. 3. Якщо підключити до банки тільки WIFI-роутер 12W і ONU GPON термінал 9W - живлення повної банки вистачило на 42 години 4. Якщо окремо користуватися тільки ліхтарем, то за 6 годин користування заряд знизився на 4% ! 5. Тепер щодо заряджання банки. В комплекті йде лише шнурок, але без зарядки. Спочатку я спробував звичайну зарядку від телефона, та що тягне 18 W - банка з 0 до 100 зарядилась за 52 години! Тоді довелось додатково докупляти ще якіний зарядку, що тягне 100W - вона коштує недешево, мінімум 1500 грн. Так от, вона зарядила банку за 3,5 з нуля! Ось такі перші враження. Описав лише факти, ті, якими цікавився сам, коли вибирав
Один из главных плюсов — большая ёмкость 20 000 мАч, хватает несколько раз полностью зарядить практически любое устройство в доме, единственное мой ноутбук заряжается чуть больше половины во время работы, чего обычно хватает чтоб завершить срочные дела и найти розетку. Особенно спасает во время поездок когда рядом нет розетки и при длительных отключениях света. Поддерживает много протоколов зарядки, не все банки могут этим похвастаться, при выборе пересмотрел очень много видеообзоров и среди конкурентов этот выглядит самым стабильным в работе с небольшими частотными колебаниями, что довольно важно при работе контроллеров зарядки на заряжаемых устройствах. Для меня это не особо важно, но стоит отметить что на ощупь очень приятный матовый корпус. На торцах металлические пластины довольно маркие. Есть функция сквозной зарядки (это когда повербанк стоит на зарядке и одновременно заряжает ваши устройства). Есть защита от короткого замыкания, перегрузки и перегрева. Как по мне не хватает Type-C разъемов, он там один на вход и выход. Два USB-A мне кажется уже не так актуальны, тем более что устройство позиционирует себя как довольно мощное на 50W. Только не забывайте использовать дорогие и качественные кабеля для зарядки, иначе вы не сможете заряжать большими токами ваш ноутбук, там просто не хватит пропускной способности
Придбав даний павер. Ще не тестував, пишу перші враження. Візуально подобається, охайно зроблений, нічого не скрипить та не шатається. Корпус металевий, зверху та знизу пластик. Ручка силіконова та гнеться, що досить зручно, менше вірогідність її зламати, а використовувати її прийдеться - він досить важкий і слизький. У відеооглядах (правда вони всі на собачій мові) бачив що металева частина досить легко царапається, але мені пофіг, я беру щоб ґаджети заряджати. За розміром виявився більшим та важчим, він ближче до зарядної станції чим до павербанку. Роз'єми досить розташовані на одній стороні. Працюють усі, телефон заряджає швидко, але краще використовувати рідний шнур, тоді буде швидка зарядка як потрібно. Екран малий, але досить інформативний. Ліхтар чисто номінально присутній, має три режими, але потужності вистачить хіба що підсвітити в туалеті. Але з такою ємністю батареї гадаю що роз