Всі товари продавця simo4ka JeeBack
ТОП-5
- Тримач на шию / стіл Baseus Comfort Joy Series Neck Phone Holder LUGB000001 Black

- Портативна батарея PowerBank Hoco J141 Grace Magnetic PD20W 10000mAh Black

- Мережевий зарядний пристрій Xiaomі 90W Charge Combo Type-A BHR07ZBEU White

- Автомобільний тримач холдер Baseus JoyRide Pro Backseat Car Mount SUTQ000001 Black

- Портативна батарея Powerbank Baseus Bipow Digital Display 10000 mAh 20W PPDML-L01 Black



Відгуки Дивитися всі відгуки
Екатерина
Годинник пропрацював один рік. Всі 10 місяців було нормально. Після зарядки тримають тиждень (без Bluetooth), з Bluetooth тримають два дні. Всі функції працювали. На 10 місяці роботи, перестали працювати дві основні кнопки. Часи самостійно вимикались, тільки після підключення зарядного пристрою , вони вмикались. Так працювали в режимі годинника ще два місяці. Потім все.... Перестали вмикатись зовсім... Годинник не мочили , не давили, не розбивали..... Отже, годинник на рік при обережному використанні
Антон
Купував такуж саму камеру тільки в магазині, працює то вона тільки є проблеми в тому що через додаток коли заходишь подивитися, камера вимикається через хвилин 5, треба постійно перезаходити. Камера починає йти на перезавантаження... дуже не зручно якщо ти моніториш постійно.
Светлана
Мені не сподобалася зайва переписка через ел/пошту, відправлення повідомлень/ дзвінки про оплату. Навіщо ускладнювати процес покупцю?( Щодо самого товару - то з ним все Ок. Я рекомендую цього продавця, хоча сама його послугами більше не користуватимусь.
Владислав
Мій друг замовив навушники, прислали навушники браковані з ознаками використання, 1 навушник не заряджався. Попросили замінити на нові, отримали відмову від продавця. Дуже поганий продавець. Не раджу зв'язуватися. Аферисти 100%
Євген
Шукав вкладиши щоб по ціні і якістю, вибор був Oppo, дуже зручні, гарний звук як для спілкування так і музики, гарна атономність, головне ще є шумопоглинання, та зручний не виликий кейс.
Ilonka
Обіцяли надіслати годинник через 2 дні після замовлення, замовляли на подарунок. День народження настав,годинник навіть не відправлений. Сумно за зіпсоване свято (