Каталог
Порівняти Обране

Всі товари продавця NUKLEON Prime Technics

Prime Technics
за популярністю
код товару: 28101063-5731
Пральна машина Prime Technics PWF 91479 SID
27 430
від 19 301 ₴ інші пропозиції
Завантаження білизни
9 кг
Максимальна швидкість відтискання
1400 об/хв
Тип двигуна
Інверторний
Глибина
60 см
Колір
Графітовий
Країна виробник
Китай
код товару: 27921990-5731
Пральна машина вертикальна Prime Technics PWA 602 PB
7 459
від 6 199 ₴ інші пропозиції
Завантаження білизни
6 кг
Максимальна швидкість відтискання
1300 об/хв
Тип двигуна
Колекторний
Глибина
40 см
Колір
Білий
Країна виробник
Китай
код товару: 27933458-5731
Мікрохвильова піч Prime Technics PMW 20764 KB
3 585
від 2 997 ₴ інші пропозиції
Тип
Соло (звичайна)
Тип управління
Механічне
Об`єм
20 л
Потужність СВЧ
700 Вт
Внутрішнє покриття
Эмаль
Ширина, см
44 см
код товару: 29209892-5731
Фен Prime Technics PHD 1659 Ultra Elite
2 320
від 1 999 ₴ інші пропозиції
Кількість швидкостей
3
Потужність
1600 Вт
Кількість температурних режимів
3
Насадки
Дифузор, Концентратор, Насадка для дбайливого висушування, Насадка для неслухняного волосся, Насадка-гребінь із широкими зубами
Функції
Захист від перегріву, Іонізація, Холодне повітря
Довжина шнура, м.
2.5 м
код товару: 27921040-5731
Пральна машина вертикальна Prime Technics PWA 701 SB
4 930
від 4 299 ₴ інші пропозиції
Завантаження білизни
7 кг
Максимальна швидкість відтискання
300 об/хв
Тип двигуна
Колекторний
Глибина
45 см
Колір
Білий / Синій
Країна виробник
Китай
код товару: 28096111-5731
Плита Prime Technics PSE 641211 GB
16 816
від 14 299 ₴ інші пропозиції
Тип плити
Комбінована
Загальна кількість конфорок
4 шт.
Покриття робочої поверхні
Емаль
Об'єм духовки
60 л
Газконтроль
Варильної поверхні
Електропідпал
Варильної поверхні
код товару: 27933939-5731
Завантаження білизни
7 кг
Завантаження білизни для сушки
3 кг
Максимальна швидкість відтискання
340 об/хв
Тип двигуна
Колекторний
Глибина
43 см
Колір
Блакитний
код товару: 28089611-5731
Максимальна швидкість відтискання
300 об/хв
Тип двигуна
Колекторний
Країна виробник
Китай
код товару: 28073986-5731
Країна виробник
Китай
код товару: 28091601-5731
код товару: 28098453-5731
Холодильник Prime Technics RFN 1832 E
19 438
від 13 420 ₴ інші пропозиції
Тип холодильника
Двокамерні
Охолодження холодильної камери
No Frost / Frost free
Тип компресора
Звичайний
Розморожування морозильної камери
No Frost (Frost Free)
Висота, см
180 см
Загальний об'єм (корисний)
252 л
код товару: 28098189-5731
Тип компресора
Звичайний
Установка
Окремостоячі
Тип управління
Механічні
Колір
Чорний
Країна виробник
Китай
код товару: 27932359-5731
Об'єм
1.7 л
Тип нагрівального елементу
Прихований (диск)
код товару: 28039823-5731
Об'єм
1.7 л
Тип нагрівального елементу
Прихований (диск)
код товару: 28039826-5731
Об'єм
1.7 л
Тип нагрівального елементу
Прихований (диск)
код товару: 28046956-5731
Об'єм
1.7 л
Тип нагрівального елементу
Прихований (диск)
код товару: 28052121-5731
Об'єм
1.7 л
Тип нагрівального елементу
Прихований (диск)
код товару: 28024414-5731
Об'єм
1.7 л
Тип нагрівального елементу
Прихований (диск)
код товару: 27921949-5731
М'ясорубка Prime Technics PG 1603 W
2 916
від 2 518 ₴ інші пропозиції
Максимальна потужність
1 600 Вт
Продуктивність
1.5 кг/хв
Реверс
Є
Решітки в комплекті
2
Додаткові насадки
Шнековий соковитискач для томатів і ягід, Насадка для терки і шинкування, Насадка для ковбас, Насадка "Кеббе", Насадка для дерунів
Матеріал корпуса
Пластик
код товару: 27933477-5731
М'ясорубка Prime Technics PG 2003 W
3 565
від 2 916 ₴ інші пропозиції
Максимальна потужність
2000 Вт
Продуктивність
2.2 кг/хв
Реверс
Є
Решітки в комплекті
3
Додаткові насадки
Шнековий соковитискач для томатів і ягід, Насадка для терки і шинкування, Насадка для ковбас, Насадка "Кеббе", Насадка для дерунів
Матеріал корпуса
Пластик
код товару: 28069074-5731
Електром'ясорубка Prime Technics PG 1920 W
3 097
від 2 650 ₴ інші пропозиції
Максимальна потужність
1900 Вт
Продуктивність
2 кг/хв
Решітки в комплекті
2
Додаткові насадки
Насадка для терки і шинкування, Насадка для ковбас, Цитрус-прес
Матеріал корпуса
Пластик
Країна виробник
Китай
код товару: 28050276-5731
Країна виробник
Китай
код товару: 28050277-5731
Країна виробник
Китай
код товару: 28085816-5731
Мультипіч Prime Technics PMP 926 GE
5 185
від 4 199 ₴ інші пропозиції
Тип управління
Сенсорний
Тип нагріву
ТЕН
Матеріал покриття чаші
Антипригарне
Споживана потужність, Вт
2400 Вт
Діапазон температур
від 65° до 200°С
Матеріал корпуса
Пластик
код товару: 28086853-5731
Пральна машина вертикальна Prime Technics PWA 652 GB
7 804
від 6 499 ₴ інші пропозиції
Завантаження білизни
6 кг
Максимальна швидкість відтискання
300 об/хв
Тип двигуна
Колекторний
Глибина
40 см
Колір
Білий / Блакитний
Країна виробник
Китай
код товару: 28079046-5731
Потужність
2000 Вт
Тип управління
Механічні
код товару: 28080319-5731
Потужність
2000 Вт
Тип управління
Механічні
код товару: 28081400-5731
Потужність
2000 Вт
Тип управління
Механічні
код товару: 28082830-5731
Потужність
2500 Вт
Тип управління
Механічні
код товару: 28085176-5731
Потужність
2500 Вт
Тип управління
Механічні
код товару: 28085538-5731
Потужність
2500 Вт
Тип управління
Механічні
код товару: 28027563-5731
Матеріал корпуса
Пластик
Країна виробник
Китай
код товару: 28046958-5731
Країна виробник
Китай
код товару: 28067706-5731
Країна виробник
Китай
код товару: 28072258-5731
Країна виробник
Китай
код товару: 28077461-5731
Країна виробник
Китай
код товару: 28078883-5731
Тип пилососа
Класичний
Тип пилозбірника
Мішок
Тип прибирання
Сухе
Країна виробник
Китай
код товару: 27542025-5731
Країна виробник
Китай
код товару: 28006013-5731
Призначення
Побутові
Колір
Різнобарвний
Країна виробник
Китай
код товару: 28024408-5731
Машинка для стрижки Prime Technics PHT 171 CW
925
від 779 ₴ інші пропозиції
Потужність
5 Вт
Матеріал лез
Сталь / Кераміка
Кількість насадок
2
Максимальна довжина стрижки
28 мм
Мінімальна довжина стрижки
0.8 мм
Живлення
Акумулятор
код товару: 28026444-5731
Машинка для стрижки Prime Technics PHT 031 CG
988
від 799 ₴ інші пропозиції
Потужність
3 Вт
Матеріал лез
Титан / Кераміка
Кількість насадок
6
Максимальна довжина стрижки
12 мм
Мінімальна довжина стрижки
0.8 мм
Живлення
Акумулятор
код товару: 28094466-5731
Плита Prime Technics PSE 541110 D
14 688
від 10 272 ₴ інші пропозиції
Тип плити
Комбінована
Загальна кількість конфорок
4 шт.
Покриття робочої поверхні
Емаль
Об'єм духовки
46 л
Газконтроль
Варильної поверхні
Електропідпал
Варильної поверхні
код товару: 28096249-5731
Плита комбінована Prime Technics PSE 641212 B
16 249
від 11 312 ₴ інші пропозиції
Тип плити
Комбінована
Загальна кількість конфорок
4 шт.
Покриття робочої поверхні
Емаль
Об'єм духовки
60 л
Газконтроль
Варильної поверхні
Електропідпал
Варильної поверхні
код товару: 27933893-5731
код товару: 28082452-5731
код товару: 27920620-5731
Країна виробник
Китай
код товару: 28324343-5731
Праска Prime Technics PTI 2057 FB
1 145
від 949 ₴ інші пропозиції
Вид приладу
Стандартний
Потужність
2000 Вт
Потужність парового удару
230 г/хв
Автовимкнення
Є
Об'єм резервуара для води
260 мл
Колір
Білий / Блакитний
код товару: 28089489-5731
Країна виробник
Китай
код товару: 28085534-5731
Країна виробник
Китай
код товару: 28086842-5731
Країна виробник
Китай
код товару: 28087586-5731
Країна виробник
Китай
код товару: 28089693-5731
Морозильна скриня PRIME TECHNICS CS 14249 M
8 952
від 7 449 ₴ інші пропозиції
Встановлення
Окремостоячі
Система розморожування
Статична
Клас енергоспоживання
A +
Корисний об'єм морозильної камери
142 л
Висота
85 см
Тип компресора
Звичайний
код товару: 28100669-5731
Система розморожування
No Frost
Тип компресора
Звичайний
код товару: 27925303-5731
Потужність
1000 Вт
Матеріал ніжки блендера
Метал
Матеріал корпуса
Пластик
Ємність міні-подрібнювача
500 мл
Країна виробник
Китай
код товару: 28050272-5731
Потужність
800 Вт
Матеріал ніжки блендера
Метал
Матеріал корпуса
Пластик
Країна виробник
Китай
код товару: 28062133-5731
Потужність
1000 Вт
Матеріал ніжки блендера
Метал
Матеріал корпуса
Пластик
Ємність міні-подрібнювача
500 мл
Країна виробник
Китай
код товару: 28067084-5731
Тип управління
Механічне
код товару: 28069477-5731
Тип управління
Механічне
код товару: 28069945-5731
Тип управління
Механічне
код товару: 28070514-5731