Купував в Алло. Продавець дозволив розпакувати та ввімкнути браслет, провести первинне налаштування, за що окрема подяка магазину. Загальні враження про браслет хороші. До цього 2 роки користувався MiBand5, який з часом став погано тримати заряд акума, проте ще цілком робочий.
ПЕРЕВАГИ:
1) Нарешті таймер зворотного відліку, секундомір можна залишити працювати у фоні, а під час тренування можна керувати відтворенням музики на смартфоні
2) Браслет нарешті можна вимкнути через відповідний пункт меню (корисн при тривалих перервах у використанні). Щоб знову ввімкнути - треба підключити до зарядного через кабель.
3) В циферблатах з'явилося ще більше настроюваних віджетів, напр., погода, заряд акума, кроки і т.д. (максимум - 4).
4) Можна налаштувани тип активації екрану: свайпом чи дотиком, а також відключити редагування поточного циерблату тривалим дотиком до дисплея (в попереднику MiB5 це було справжнім прокляттям, коли краплі води при митті рук потрапляли на екран і самовільно міняли циферблати).
5) Додався функціонал швидких відповідей на вхідні СМС та повідомлення з месенжерів, або відбій вхідного дзвінка із відправкою абоненту одного з наперед написаних шаблонів
6) У сповіщеннях з'явились іконки програм, з яких вони прийшли (у попереднику відображались лише назви застосунків).
7) Будильники можна редагувати із самого браслета (а також з'явилось багато пунктів налаштувань, які раніше були доступні лише зі смартфона).
8) Є корисний режим "ліхтарик", коли екран браслета весь засвічується білим на повну потужність.
9) На один з екранів можна вивести текст події з Ґуґл-календаря, та налаштувати нагадування про неї вібрацією
НЕДОЛІКИ:
1) NFC став одним з найбільших розчарувань цієї моделі. Чутливість встроєної в капсулу браслету антени погана, не з усіма типами терміналів вдається розплатитись з першого разу, часто трапляються помилки зв'язку. Для захисту банківських карт реалізовано доступ до оплати за паролем, який потрібно вводити 1 раз на 24 години. Варто на кілька секунд розщепити застібку ремінця браслета, щоб витерти піт, поправити на руці, чи ослабити на 1 отвір, щоб менше тиснув - браслет розцінює це як зняття з руки. І тоді гаджет блокується, і щоразу вимагає введення 5-значного паролю на своєму екрані. А це, з огляду мініатюрності цифр, відсутності на екрані меж віртуальних кнопок з цифрами, поспіхом зробити не вийде (хіба що ви встановите пароль 11111). До оплати на касі слід готуватсь заздалегідь (але не раніше ніж за 1 хв до сплати, бо модуль NFC активується лише на 60 секунд). Добре хоч в налаштуваннях програми на смартфоні можна вивести ярлик з картками для оплати на правий чи лівий екран, мінімізувавши кількість свайпів. Незручно реалізована демонстрація карток для оплати (якщо ви додали для цього кілька MasterCard різних банків) - важко розрізнити, яка саме картка зараз активна. Враховуйте, що є стаціонарні термінали (як-от у касах самообслуговування деяких супермаркетів), які розміщені в обмеженому просторі, тому слід тренувати гнучкість свого зап'ястка, що вивернути кисть так, щоб між підекранною антеною терміналу і браслетом була мінімальна відстань. Через це досить часто можна ненароком вдарити браслетом по терміналу, тому подряпини н склі браслета з'являються досить рано. Через вищезазначене, вимкнув оплату на браслеті і використовую для цього смартфон, як і раніше
2) Відсутність датчика авторегулювання яскравості дисплея. Ходять легенди, що його завезуть у 8му поколінні за додаткову доплату, у що я, звичайно ж, охоче вірю )))
3) Заокруглення екрану вгорі та внизу зрізають крайні літери у тексті сповіщень. Краще б менший дисплей, проте прямокутний.
Загальні враження про браслет хороші. До цього 2 роки користувався MiBand5, який з часом став погано тримати заряд акума, проте ще цілком робочий.
Достоинства: 1) Нарешті таймер зворотного відліку, секундомір можна залишити працювати у фоні, а під час тренування можна керувати відтворенням музики на смартфоні 2) Браслет нарешті можна вимкнути через відповідний пункт меню (корисн при тривалих перервах у використанні). Щоб знову ввімкнути - треба підключити до зарядного через кабель. 3) В циферблатах з'явилося ще більше настроюваних віджетів, напр., погода, заряд акума, кроки і т.д. (максимум - 4). 4) Можна налаштувани тип активації екрану: свайпом чи дотиком, а також відключити редагування поточного циерблату тривалим дотиком до дисплея (в попереднику MiB5 це було справжнім прокляттям, коли краплі води при митті рук потрапляли на екран і самовільно міняли циферблати). 5) Додався функціонал швидких відповідей на вхідні СМС та повідомлення з месенжерів, або відбій вхідного дзвінка із відправкою абоненту одного з наперед написаних шаблонів 6) У сповіщеннях з'явились іконки програм, з яких вони прийшли (у попереднику відображались лише назви застосунків). 7) Будильники можна редагувати із самого браслета (а також з'явилось багато пунктів налаштувань, які раніше були доступні лише зі смартфона). 8) Є корисний режим "ліхтарик", коли екран браслета весь засвічується білим на повну потужність. 9) На один з екранів можна вивести текст події з Ґуґл-календаря, та налаштувати нагадування про неї вібрацією
Недостатки: 1) NFC став одним з найбільших розчарувань цієї моделі. Чутливість встроєної в капсулу браслету антени погана, не з усіма типами терміналів вдається розплатитись з першого разу, часто трапляються помилки зв'язку. Для захисту банківських карт реалізовано доступ до оплати за паролем, який потрібно вводити 1 раз на 24 години. Варто на кілька секунд розщепити застібку ремінця браслета, щоб витерти піт, поправити на руці, чи ослабити на 1 отвір, щоб менше тиснув - браслет розцінює це як зняття з руки. І тоді гаджет блокується, і щоразу вимагає введення 5-значного паролю на своєму екрані. А це, з огляду мініатюрності цифр, відсутності на екрані меж віртуальних кнопок з цифрами, поспіхом зробити не вийде (хіба що ви встановите пароль 11111). До оплати на касі слід готуватсь заздалегідь (але не раніше ніж за 1 хв до сплати, бо модуль NFC активується лише на 60 секунд). Добре хоч в налаштуваннях програми на смартфоні можна вивести ярлик з картками для оплати на правий чи лівий екран, мінімізувавши кількість свайпів. Незручно реалізована демонстрація карток для оплати (якщо ви додали для цього кілька MasterCard різних банків) - важко розрізнити, яка саме картка зараз активна. Враховуйте, що є стаціонарні термінали (як-от у касах самообслуговування деяких супермаркетів), які розміщені в обмеженому просторі, тому слід тренувати гнучкість свого зап'ястка, що вивернути кисть так, щоб між підекранною антеною терміналу і браслетом була мінімальна відстань. Через це досить часто можна ненароком вдарити браслетом по терміналу, тому подряпини н склі браслета з'являються досить рано. Через вищезазначене, вимкнув оплату на браслеті і використовую для цього смартфон, як і раніше 2) Відсутність датчика авторегулювання яскравості дисплея. Ходять легенди, що його завезуть у 8му поколінні за додаткову доплату, у що я, звичайно ж, охоче вірю ))) 3) Заокруглення екрану вгорі та внизу зрізають крайні літери у тексті сповіщень. Краще б менший дисплей, проте прямокутний.
Браслет в користуванні всього 3дні, але так як розсилка Алло о 3 годині ночі попросила залишити відгук, то напишу перші враження. Браслет маленький, легкий, має яскравий екран та демократичну ціну. Хоча його основне призначення тренування і спорт, але я вибрав цей браслет через можливість безконтактної оплати NFC. Особливість - тільки картки Mastercard, Visa - ні. Особливо це буде корисним у кого телефон не підтримує оплату NFC або коли всесвітньо відома компанія відключає можливість оплати на системі Андроід з версіями нижче дев'ятої. При першому включенні для активації браслету підключаємо кабель зарядки (магнітний, тримається добре). На браслеті з'явиться QR код. Скануємо його і переходимо на завантаження програми Mi Fitness. Вмикаємо на телефоні GPS, Bluetooth та надаємо прогамі усі дозволи. Переходимо на вкладку Пристрій, далі Xiaomi Pay. В інтернеті є відгуки, що не завжди вдається підключити картку для оплати. Спочатку мені теж не пощастило. Одразу ж помилка з'єднання ще до введення даних картки. Виконав скидання браслету до заводських налаштувань, перезавантажив його і телефон. Далі було все добре. Ввів дані картки Mastercard від Сенс банку, підтвердив і через кілька хвилин моя картка вже відображалась на браслеті у розділі Карти. Якщо все одно помилки, то в інтернеті радять включити на телефоні VPN або WiFi. Також необхідно встановити шести значний пароль для браслету. Це вимоги безпеки для оплати. Але цей пароль не потрібно вводити кожен раз перед оплатою, тільки тоді коли ви одягаєте браслет або якщо ви не знімаєте браслет і пройшло більше 24 годин. Рекомендую в програмі Mi Fitness у розділі Пристрій - Віджети перемістити вкладку Картки вверх списку щоб одним свайпом вліво був швидкий доступ до оплати. До речі свайп на екрані браслету вверх це меню, вниз це сповіщення. Під час навігації меню щоб повернутися назад - свайп вправо. Свайпи вправо, вліво на головному екрані - те, що ми обрали у списку віджетів у програмі телефону. Тепер про інші можливості. Дуже зручно коли при надходженні повідомлень чи сповіщень екран браслету активується і відображає їхній вміст, але Push повідомлення не відображаються. Ну і звісно вхідні дзвінки теж показує.
GPS використовується не тільки для тренувань, а ще й погоди. Хоча це не дуже зручно. Наприклад віджет Accu weather на телефоні може показувати погоду для міста, яке обрано, а тут тільки по останньому місцезнаходженню. Навіть якщо я обираю Київ на браслеті, то після виходу з цього меню все одно буде погода по останньому місцю по GPS.
Заряджається браслет від 15 відсотків до 100 за півтори години. Максимальний струм заряду 170 мАг та знижується після 80 відсотків заряду. При помірному використанні можна розраховувати на тиждень без підзарядки.
Є функція на кшталт Always on Display, виглядає класно, але значно скорочує час автономної роботи. Враховуючи що є активація екрану при різкому русі руки, то можна обійтися без постійно увімкненого екрану.
Загалом задоволений. Потрібно щось про недоліки сказати. Для мене незручно застібати ремінець, бо не так як на звичайному годиннику (можливо ще не звик). Також з відображенням погоди не продумано. Коли довго сидиш на місці з'являється повідомлення що час порухатись, не знайшов чи відключається це.
Я не сказав про програми тренувань. Але про це вже сказано в оглядах і поки що я ними не користувався.
Даний браслет для покупки рекомендую. Тим паче за таку ціну.
Отзыв будет длинный, так же буду сравнивать их с прошлыми своими фитнес браслетами Xiaomi band7 и Huawei Band 8. Многое упущу, так как пишу опираясь на свои сценарии использования.
Начну с минусов
- 1 Watchface Циферблаты. Их тут ОЧЕНЬ мало, по сравнению с другими моими браслетами. Нет возможности устанавливать кастомные циферблаты. Нет кликабельных циферблатов с тапзонами. Циферблаты не настраиваются под себя.
- 2 Приложение, точнее приложения. Их тут ТРИ!!! . В ос
Отзывы
Купував в Алло. Продавець дозволив розпакувати та ввімкнути браслет, провести первинне налаштування, за що окрема подяка магазину. Загальні враження про браслет хороші. До цього 2 роки користувався MiBand5, який з часом став погано тримати заряд акума, проте ще цілком робочий. ПЕРЕВАГИ: 1) Нарешті таймер зворотного відліку, секундомір можна залишити працювати у фоні, а під час тренування можна керувати відтворенням музики на смартфоні 2) Браслет нарешті можна вимкнути через відповідний пункт меню (корисн при тривалих перервах у використанні). Щоб знову ввімкнути - треба підключити до зарядного через кабель. 3) В циферблатах з'явилося ще більше настроюваних віджетів, напр., погода, заряд акума, кроки і т.д. (максимум - 4). 4) Можна налаштувани тип активації екрану: свайпом чи дотиком, а також відключити редагування поточного циерблату тривалим дотиком до дисплея (в попереднику MiB5 це було справжнім прокляттям, коли краплі води при митті рук потрапляли на екран і самовільно міняли циферблати). 5) Додався функціонал швидких відповідей на вхідні СМС та повідомлення з месенжерів, або відбій вхідного дзвінка із відправкою абоненту одного з наперед написаних шаблонів 6) У сповіщеннях з'явились іконки програм, з яких вони прийшли (у попереднику відображались лише назви застосунків). 7) Будильники можна редагувати із самого браслета (а також з'явилось багато пунктів налаштувань, які раніше були доступні лише зі смартфона). 8) Є корисний режим "ліхтарик", коли екран браслета весь засвічується білим на повну потужність. 9) На один з екранів можна вивести текст події з Ґуґл-календаря, та налаштувати нагадування про неї вібрацією НЕДОЛІКИ: 1) NFC став одним з найбільших розчарувань цієї моделі. Чутливість встроєної в капсулу браслету антени погана, не з усіма типами терміналів вдається розплатитись з першого разу, часто трапляються помилки зв'язку. Для захисту банківських карт реалізовано доступ до оплати за паролем, який потрібно вводити 1 раз на 24 години. Варто на кілька секунд розщепити застібку ремінця браслета, щоб витерти піт, поправити на руці, чи ослабити на 1 отвір, щоб менше тиснув - браслет розцінює це як зняття з руки. І тоді гаджет блокується, і щоразу вимагає введення 5-значного паролю на своєму екрані. А це, з огляду мініатюрності цифр, відсутності на екрані меж віртуальних кнопок з цифрами, поспіхом зробити не вийде (хіба що ви встановите пароль 11111). До оплати на касі слід готуватсь заздалегідь (але не раніше ніж за 1 хв до сплати, бо модуль NFC активується лише на 60 секунд). Добре хоч в налаштуваннях програми на смартфоні можна вивести ярлик з картками для оплати на правий чи лівий екран, мінімізувавши кількість свайпів. Незручно реалізована демонстрація карток для оплати (якщо ви додали для цього кілька MasterCard різних банків) - важко розрізнити, яка саме картка зараз активна. Враховуйте, що є стаціонарні термінали (як-от у касах самообслуговування деяких супермаркетів), які розміщені в обмеженому просторі, тому слід тренувати гнучкість свого зап'ястка, що вивернути кисть так, щоб між підекранною антеною терміналу і браслетом була мінімальна відстань. Через це досить часто можна ненароком вдарити браслетом по терміналу, тому подряпини н склі браслета з'являються досить рано. Через вищезазначене, вимкнув оплату на браслеті і використовую для цього смартфон, як і раніше 2) Відсутність датчика авторегулювання яскравості дисплея. Ходять легенди, що його завезуть у 8му поколінні за додаткову доплату, у що я, звичайно ж, охоче вірю ))) 3) Заокруглення екрану вгорі та внизу зрізають крайні літери у тексті сповіщень. Краще б менший дисплей, проте прямокутний.
Загальні враження про браслет хороші. До цього 2 роки користувався MiBand5, який з часом став погано тримати заряд акума, проте ще цілком робочий. Достоинства: 1) Нарешті таймер зворотного відліку, секундомір можна залишити працювати у фоні, а під час тренування можна керувати відтворенням музики на смартфоні 2) Браслет нарешті можна вимкнути через відповідний пункт меню (корисн при тривалих перервах у використанні). Щоб знову ввімкнути - треба підключити до зарядного через кабель. 3) В циферблатах з'явилося ще більше настроюваних віджетів, напр., погода, заряд акума, кроки і т.д. (максимум - 4). 4) Можна налаштувани тип активації екрану: свайпом чи дотиком, а також відключити редагування поточного циерблату тривалим дотиком до дисплея (в попереднику MiB5 це було справжнім прокляттям, коли краплі води при митті рук потрапляли на екран і самовільно міняли циферблати). 5) Додався функціонал швидких відповідей на вхідні СМС та повідомлення з месенжерів, або відбій вхідного дзвінка із відправкою абоненту одного з наперед написаних шаблонів 6) У сповіщеннях з'явились іконки програм, з яких вони прийшли (у попереднику відображались лише назви застосунків). 7) Будильники можна редагувати із самого браслета (а також з'явилось багато пунктів налаштувань, які раніше були доступні лише зі смартфона). 8) Є корисний режим "ліхтарик", коли екран браслета весь засвічується білим на повну потужність. 9) На один з екранів можна вивести текст події з Ґуґл-календаря, та налаштувати нагадування про неї вібрацією Недостатки: 1) NFC став одним з найбільших розчарувань цієї моделі. Чутливість встроєної в капсулу браслету антени погана, не з усіма типами терміналів вдається розплатитись з першого разу, часто трапляються помилки зв'язку. Для захисту банківських карт реалізовано доступ до оплати за паролем, який потрібно вводити 1 раз на 24 години. Варто на кілька секунд розщепити застібку ремінця браслета, щоб витерти піт, поправити на руці, чи ослабити на 1 отвір, щоб менше тиснув - браслет розцінює це як зняття з руки. І тоді гаджет блокується, і щоразу вимагає введення 5-значного паролю на своєму екрані. А це, з огляду мініатюрності цифр, відсутності на екрані меж віртуальних кнопок з цифрами, поспіхом зробити не вийде (хіба що ви встановите пароль 11111). До оплати на касі слід готуватсь заздалегідь (але не раніше ніж за 1 хв до сплати, бо модуль NFC активується лише на 60 секунд). Добре хоч в налаштуваннях програми на смартфоні можна вивести ярлик з картками для оплати на правий чи лівий екран, мінімізувавши кількість свайпів. Незручно реалізована демонстрація карток для оплати (якщо ви додали для цього кілька MasterCard різних банків) - важко розрізнити, яка саме картка зараз активна. Враховуйте, що є стаціонарні термінали (як-от у касах самообслуговування деяких супермаркетів), які розміщені в обмеженому просторі, тому слід тренувати гнучкість свого зап'ястка, що вивернути кисть так, щоб між підекранною антеною терміналу і браслетом була мінімальна відстань. Через це досить часто можна ненароком вдарити браслетом по терміналу, тому подряпини н склі браслета з'являються досить рано. Через вищезазначене, вимкнув оплату на браслеті і використовую для цього смартфон, як і раніше 2) Відсутність датчика авторегулювання яскравості дисплея. Ходять легенди, що його завезуть у 8му поколінні за додаткову доплату, у що я, звичайно ж, охоче вірю ))) 3) Заокруглення екрану вгорі та внизу зрізають крайні літери у тексті сповіщень. Краще б менший дисплей, проте прямокутний.
Браслет в користуванні всього 3дні, але так як розсилка Алло о 3 годині ночі попросила залишити відгук, то напишу перші враження. Браслет маленький, легкий, має яскравий екран та демократичну ціну. Хоча його основне призначення тренування і спорт, але я вибрав цей браслет через можливість безконтактної оплати NFC. Особливість - тільки картки Mastercard, Visa - ні. Особливо це буде корисним у кого телефон не підтримує оплату NFC або коли всесвітньо відома компанія відключає можливість оплати на системі Андроід з версіями нижче дев'ятої. При першому включенні для активації браслету підключаємо кабель зарядки (магнітний, тримається добре). На браслеті з'явиться QR код. Скануємо його і переходимо на завантаження програми Mi Fitness. Вмикаємо на телефоні GPS, Bluetooth та надаємо прогамі усі дозволи. Переходимо на вкладку Пристрій, далі Xiaomi Pay. В інтернеті є відгуки, що не завжди вдається підключити картку для оплати. Спочатку мені теж не пощастило. Одразу ж помилка з'єднання ще до введення даних картки. Виконав скидання браслету до заводських налаштувань, перезавантажив його і телефон. Далі було все добре. Ввів дані картки Mastercard від Сенс банку, підтвердив і через кілька хвилин моя картка вже відображалась на браслеті у розділі Карти. Якщо все одно помилки, то в інтернеті радять включити на телефоні VPN або WiFi. Також необхідно встановити шести значний пароль для браслету. Це вимоги безпеки для оплати. Але цей пароль не потрібно вводити кожен раз перед оплатою, тільки тоді коли ви одягаєте браслет або якщо ви не знімаєте браслет і пройшло більше 24 годин. Рекомендую в програмі Mi Fitness у розділі Пристрій - Віджети перемістити вкладку Картки вверх списку щоб одним свайпом вліво був швидкий доступ до оплати. До речі свайп на екрані браслету вверх це меню, вниз це сповіщення. Під час навігації меню щоб повернутися назад - свайп вправо. Свайпи вправо, вліво на головному екрані - те, що ми обрали у списку віджетів у програмі телефону. Тепер про інші можливості. Дуже зручно коли при надходженні повідомлень чи сповіщень екран браслету активується і відображає їхній вміст, але Push повідомлення не відображаються. Ну і звісно вхідні дзвінки теж показує. GPS використовується не тільки для тренувань, а ще й погоди. Хоча це не дуже зручно. Наприклад віджет Accu weather на телефоні може показувати погоду для міста, яке обрано, а тут тільки по останньому місцезнаходженню. Навіть якщо я обираю Київ на браслеті, то після виходу з цього меню все одно буде погода по останньому місцю по GPS. Заряджається браслет від 15 відсотків до 100 за півтори години. Максимальний струм заряду 170 мАг та знижується після 80 відсотків заряду. При помірному використанні можна розраховувати на тиждень без підзарядки. Є функція на кшталт Always on Display, виглядає класно, але значно скорочує час автономної роботи. Враховуючи що є активація екрану при різкому русі руки, то можна обійтися без постійно увімкненого екрану. Загалом задоволений. Потрібно щось про недоліки сказати. Для мене незручно застібати ремінець, бо не так як на звичайному годиннику (можливо ще не звик). Також з відображенням погоди не продумано. Коли довго сидиш на місці з'являється повідомлення що час порухатись, не знайшов чи відключається це. Я не сказав про програми тренувань. Але про це вже сказано в оглядах і поки що я ними не користувався. Даний браслет для покупки рекомендую. Тим паче за таку ціну.
Отзыв будет длинный, так же буду сравнивать их с прошлыми своими фитнес браслетами Xiaomi band7 и Huawei Band 8. Многое упущу, так как пишу опираясь на свои сценарии использования. Начну с минусов - 1 Watchface Циферблаты. Их тут ОЧЕНЬ мало, по сравнению с другими моими браслетами. Нет возможности устанавливать кастомные циферблаты. Нет кликабельных циферблатов с тапзонами. Циферблаты не настраиваются под себя. - 2 Приложение, точнее приложения. Их тут ТРИ!!! . В ос