Электробритва Philips S3232/52 серии 3000
Продавец этого товара:
Обзор Электробритва Philips S3232/52 серии 3000
Характеристики
Основные | |
| Бритвенная система | Роторная (вращательная) |
| Способ бритья | Сухое/влажное |
| Назначение | Для мужчин |
| Питание | Аккумулятор |
| Количество бритвенных головок | 3 |
| Способ очистки | |
| Особенности | Триммер |
| Тип триммера | Откидной |
| Время автономной работы | 60 мин |
| Время полной зарядки | 60 мин |
- Отзывы (12)
- Вопросы (1)
Купувала дану бритву на подарунок чоловіку, до цього користувався звичайним станком. З першого дня результат вражає!!!! Бритись можна як на сухо, так і з гелем чи пінкою! Довго тримає заряд акумулятора! Жодних порізів та подразнень!Загалом, рекомендую!!!
Хороша бритва. Користуюсь 2 місяці. Хотів купити простішу, 1 серії, але не знав, чи підійде мені сухе гоління, тому взяв цю. Тут можна і з піною бритись. Взагалі сумнівався, чи вона мені підійде. Тепер не розумію, як міг так довго голитись станками. Адже електробритва це набагато зручніше, швидше і якісніше гоління. Тут є спеціальна технологія, яка піднімає волоски, а потім їх зрізає. Напевно тому шкіра така гладенька після неї. Є швидка зарядка, за годину заряджається і годину працює. Дуже класно підлаштовується під контури обличчя. Бритвенні голівки легко вигинаються туди, куди треба. Просто водиш по обличчю, а вона сама все робить. Є також відкидний тример, ним можна рівні віски зробити. Що важливо, не маю після неї подразнення. Тому мега задоволений покупкою і всім раджу придбати таку бритву.
Користуюсь вже 8 місяців і жодного разу не було подразнення, так як в мене чутлива шкіра, для мене це важливо. Зручно, що можна голитись з піною, і після цього просто промити леза під водою. Дуже часто виручає швидка зарядка, за це респект виробнику! А загалом: бритва зручна в використанні, швидко заряджається, є тример для тих хто носить бороду, леза гострі і пропусків не залишають, і головне, що немає подразнення. Раджу однозначно
Бритвою зодоволений з першого дня.Вибриває якісно,як станком, але при цьому не має подразнення і порізів на лиці. Довше часу забирає коли бриєш біля кадика,але цією бритвою зручно бо не залишається волосся. Пробував бритись на сухо із пінкою,мені більше сподобалось з пінкою,бо швидше і лекше бритися.













Отзывы и вопросы:
13Оценка пользователей
Основные характеристики