Вернуться
Выводить:
Название | Цена |
Телевизор Xiaomi TV A 43 FHD 2025 | 10 499 ₴ |
Телевизор Xiaomi TV A 50 2025 | 14 999 ₴ |
Телевизор Xiaomi QLED TV A Pro 43 2025 | 13 499 ₴ |
Телевизор Samsung UE43DU7100UXUA | 15 999 ₴ |
Телевизор Xiaomi TV A Pro 32 | 6 999 ₴ |
Телевизор Xiaomi TV S Mini LED 65 2025 | 44 999 ₴ |
Телевизор Xiaomi QLED TV A Pro 55 2025 | 19 999 ₴ |
Ваш браузер устарел!
Вы пользуетесь устаревшей версией браузера Internet Explorer. Данная версия не поддерживает современные веб-стандарты, из-за чего могут некорректно отображаться страницы и не работать некоторые функции сайта.
Пожалуйста, установите современный браузер.
Все нижеперечисленные браузеры бесплатны и легко устанавливаются. При переходе на любой из них можно перенести все ваши закладки и пароли.
Закрывая это уведомление, вы соглашаетесь с тем, что сайт в вашем браузере может отображаться некорректно.
Отзывы
Якщо не вмикати телевізор, то чудовий. Але… -він постійно підвісає. Після кожного натискання кнопки треба чекати поки телевізор подумає. Часто додатки просто не запускаються, приходиться примусово їх закривати, хоча і це не завжди спрацьовує. Пару днів тому він просто не захотів вмикатись, з разу 5 я його поборов. І це дуже виводить. -той самий додаток мегого дуже часто вилітає, в рандомний момент, що вже казати за більш складні додатки. -60 герц працює тільки з фільмами хорошої якості, на трансляцію мегого це не поширюється чомусь. Про комфортний перегляд фільмів через браузер мова не йде, все підвісає, помітні фрізи, які там вже 60 герц) -4К. На ютубі помітні часті фрізи, трансляція 4К на мегого теж з фрізами. Хоча вони не такі сильні, але свою роль грають, дивитись таке не хочеться. Та й коли вмикаєш відео 4к, то телевізор довго дуже думає, і після відео довго відходить. -налаштування не дуже зручні, порівнюю з LG 2019 року. До речі, думав що ЛГ примітивний, але я дуже помилявся)) -звук. Ну таке, хоча і нічого крутого не очікував. Але варто купити хоча б саундбар. Але і тут вас чекає сюрприз. Налаштування такі, що звук буде йти або з телевізору, або з аудіосистеми, телевізор сам не адаптується (на відміну від ЛГ 2019 року). І якщо у вас в налаштуваннях вибрана аудіосистема, а вам ліньки її вмикати, то звуку просто не буде, поки не ввімкнете її, або не змінити налаштування. Для мене це великий -. -пульт. В цілому ок, але дуже голосно клацає як на мене. Нижні кнопки не працюють, як їх налаштувати хз, ніде немає інструкції. Нащо вони тоді взагалі - для мене питання. -screenshare з айфоном я так і не налаштував, в момент пошуку пристроїв просто відпадає вайфай. Також не зміг підєднати 2 ноути (один взагалі не знаходить, інший тільки по кабелю, хоча на ЛГ все це працювало чудово). -зображення. Я не вибагливий, мені підходить, але чорного взагалі немає, налаштування не врятують. Тому темні сцени у фільмах і в іграх будуть для вас як серпом… Резюме: хотів би відвести в сервіс, але він немаленький і самому його тарабанити стрьомно, тому просто змирився з цим л…... Другий раз я його не купив би навіть за 15к, і як основний телевізор нікому не рекомендую. Якщо брати для тільки для консолі - тоді можна, тут питань немає (та які питання, він просто виводить зображення). Щодо магазинів Алло (республіка, черрі мол) то тут все ок, ніяких питань.
Телевізор Xiaomi QLED TV A Pro 55 2025 (треба звертати увагу на приставку PRO, бо саме в цій моделі матриця QLED) повністю відповідає своїй вартості. Дизайн сучасний, мінімалістичний, тонкі металеві рамки по бокам та зверху додають йому вишуканості та стильності. Доволі яскрава насичена чітка картинка. На заводських налаштування вона не повністю розкриває свій потенціал, тож перед використанням треба буде трохи заморочитись та провести налаштування під свої умови використання та вподобання перегляду – для цього в меню є чимало налаштувань, як заводських пресетів так і користувацьких налаштувань. Картинка (яскравість, чіткість, насиченість кольорів), зважаючи на цінник, дуже сподобалась. Так звісно вона не дотягує, хоча це і не безмежна прірва, до А-брендів, таких як Samsung, LG, Philips, але ж там і цінник зовсім інших (як мінімум +50%). Єдине, що не дуже сподобалось в матриці, так це кут огляду, він явно менше заявленого – при його вагомому збільшенню, картинка доволі сильно починає «білити», особливо це дуже помітно на заводських налаштуваннях. Ручні налаштування трохи допомагають, але не глобально, тому це обов’язково треба враховувати при Ваших сценаріях використання. Стосовно звуку – багато хто пише, що він ніякий, але як на мене, то він доволі непоганий, як для телевізора за такий прайс. Так він зірок з неба не хапає, але його хватає за очі для невибагливих користувачів з яким-неяким, але мінімальним об’ємом та доволі гарною чіткістю відтворення. Якщо треба значно кращий звук, то це знову в іншу категорію з зовсім іншим прайсом, або в рази значно краще і дешевше придбати до нього саундбар, бо жодна вбудована акустика не видасть щось побідне до звуку з саундбару, навіть бюджетного. Стосовно швидкодії – система трохи повільнувата, треба звикнути. Якщо повідключати весь непотрібний сторонній софт, то система працює помітно краще. Пульт, як на мене, завеликуватий. В модельному ряду 4S він був менше в половину і зручніший. Ще треба звернути увагу на кріплення до кронштейну, отвори на телевізорі розташовані не в одній площині, тому в комплекті до кронштейну повинні бути додаткові дистанційні проставки. В цілому, зважаючи на вартість даної моделі, телевізором задоволений та рекомендую.
Нещодавно я придбала телевізор Xiaomi TV A Pro 32, і хотіла б поділитися своїми враженнями. Після кількох тижнів використання я можу сказати, що цей телевізор став чудовим доповненням до мого дому. Дизайн Перше, що мені сподобалось — це дизайн. Телевізор виглядає дуже елегантно завдяки тонким рамкам і мінімалістичному стилю. Його розмір 32 дюйми ідеально підходить для моєї кімнати, і він легко вписався в інтер'єр, не займаючи багато місця. Якість зображення Екран має роздільну здатність HD , і це забезпечує яскраве і чітке зображення. Я переглядала на ньому багато фільмів і серіалів, і кольори виглядають насиченими та живими, а деталі — чіткими. Технологія підвищення якості зображення дійсно робить свою справу. Звук Телевізор оснащений динаміками з підтримкою Dolby Audio, і це суттєво покращує якість звуку. Звук об'ємний і чистий, що робить перегляд фільмів і серіалів ще приємнішим. Навіть без додаткової аудіосистеми звук дуже гідний. Смарт-функції Одна з найкращих особливостей цього телевізора — це Android TV. Я можу легко отримати доступ до Netflix, YouTube та інших популярних додатків. Інтерфейс дуже зручний і зрозумілий, все працює швидко та без збоїв. Особливо сподобався вбудований Google Assistant, з яким можна керувати телевізором за допомогою голосу — це дуже зручно. Підключення Телевізор має кілька портів HDMI та USB, а також підтримує Wi-Fi і Bluetooth. Це дозволяє легко підключати різні пристрої, такі як ігрові консолі або медіаплеєри. Бездротове підключення додає ще більше зручності, адже можна підключати навушники чи колонки без дротів. Висновок Загалом, я дуже задоволена своїм вибором. Xiaomi TV A Pro 32 — це чудовий телевізор, який пропонує багато функцій за доступну ціну. Якість зображення та звуку, смарт-функції та стильний дизайн роблять його прекрасним варіантом для будь-якої оселі. Якщо ви шукаєте надійний і функціональний телевізор, я б рекомендувала звернути увагу на цю модель.
минув майже тиждень користування тв,висновки вже можна зробити. почну с того,що мені сподобалося. по-перше це зображення,досить яркий і чіткий, насичені кольори, враховуючи те,що попередній тв був 4к, я не бачу суттєвої різниці в якості зображення.тож для мене картинка якісна і радує очі. в налаштуваннях були свої нюанси,але зо всім розібралася.не зручно,що немає Google play на головному екрані і визвати його можливо тільки за допомогою голосу,але то не критично. взагалі головний екран не зручний, але можна звикнути. телевізор вмикається швидко,але потрібно декілька секунд почекати,щоб система прокинулась.інколи буває,не встигла включити,а він уже у сплячий режим перейшов.не розібралась що на це впливає,адже це не на постійній основі.дизайн також доволі непоганий,тонкі рамки надають витонченість тв. здавалось би,що усі ці переваги суттєві,але звук то такий жирний недолік, що для мене затьмарив радість від придбання. це найжахливіше, що я колись чула,навіть старенька Нокіа має краще звучання аніж тут. читаючи відгуки про тв, я бачила що люди скаржилися на звук,але я подумала що то не суттєво,адже скільки людей стільки і думок. тут я помилилась,звук це жахіття, тільки зовнішня акустика рятує.якби я почула як він звучить,то скоріш за все не придбала б, для мене звук є суттєво. але я придбала,вихід у вигляді зовнішньої акустики вирішив питання. зображення додає позитиву у перегляді контенту,тож 4/5 за телевізор, мінус зірочка за звук. прикро, що такий відомий виробник і так заощадив на динаміках,про те гучно назвав звук Dolby.якщо звучання вам не критично,то безумовно цей тв можна купувати.
Спробую коротко про все по-порядку. Після розпакування немає сильного запаху китайського пластику. Дві ніжки, прикручуються без проблем двома гвинтами кожна. На нижньому торці знаходиться кнопка увімкнення, яка буде потрібна один раз. Для пульта дистанційного керування потрібно окремо придбати 2 батарейки ААА. Пульт блютуз, тому під час першого увімкнення телевізор запропонує "прив'язати" цей самий пульт шляхом натискання двох кнопок. Окремо зупинюсь на пульті - дуже зручний і приємний в використанні, має вбудований мікрофон, який знадобиться для голосового пошуку в наших додатках. Ключовий момент - після підключення до wi-fi, подальше налаштування телевізора можна проводити залогінившись в акаунт google або ні і обмежитись використанням базових функцій телевізора (телебачення + передвстановлені додатки ютуб, нетфлікс, прайм). В моєму випадку достатньо було базових функцій. Мій кабельний провайдер пропонує близько сотні цифрових каналів і стільки ж аналогових. Проте після першого пошуку каналів телевізор нічого не знайшов. Як виявилось потрібно було зайти в розширені налаштування і вибрати "повний" пошук. Після цього всі канали з'явились, але цей повний пошук триває приблизно півгодини. Ефірне телебачення Т2 не перевіряв, в меню є окремий пункт джерело сигналу - антена, думаю проблем бути не повинно. Тож після початкового налаштування маємо домашню сторінку меню Google TV, у якому можемо вибрати додаток Live TV - це наші ефірні/кабельні канали телебачення і декілька передвстановлених додатків плюс медіаплеєр для флешек, та трансляція екрану смартфона (Miracast).
Обирав між TCL та Xiaomi, купив Xiaomi 2025 модельного року і не жалкую. 55ʼʼ QLED з гарною яркістю та швидкістю роботи. Переглядаю телевізор з відстані 2.7м, як на мене 55ʼʼ дюймів трішки забагато, достатньо булоб 50ʼʼ, але таких моделей в цій лінійці немає. Забирав з магазину Алло, разом з менеджером перевірили комплектність та наявність дефектів. Проблем не виявили! Якість звуку не дуже, гучно але як на мене не вистачає високих частот. Тому якщо плануєте насолоджуватись музикою та ліцензійними фільмами то треба докупити саундбар. Дуже сподобалась швидкість відклику на пульт та наявність мікрофону для голосового набору, пульт безпровідний, працює по радіоканалу. При першому включені потребує процедури привʼязки до TV, менеджер магазину Алло зробив це першочергово. Телевізор не повністю без рамковий, є чорна полоса по периметру екрану, хоча сам корпус ТВ цільно металевий і матриця обрамлена тонкою стінкою корпусу сірого кольору, та знизу декоративною срібною накладкою. Виглядає тонко. Кріплення до стінки на VESA 200x200. Однак зверніть увагу що верхні місця кріплення потребує проставок, при купівлі кронштейнів зверніть увагу чи вони є в комплекті. Нижні також з нюансом, комплектні болти кріплення задовгі, тому також потребує встановлення проставки між кронштейном та головкою болта або вкорочення болтів. Отже виникли проблеми тільки з навішуванням на стіну:) PS: дуже класні заставки для екрану