Замовила лінзи для телефону, сьогодні забрала і стало не приємно від такого відношення замість трьох камер отримала 2, ціна не велика але сам факт що магазин дурить людей не доклавши камеру а просто перевернуту кришку продали
Владимир
Рекомендую
5
Товар доставили быстро,соответствует описанию(с помощью этого зарядного востановил 3 акоммулятора,каторые лет 5 проволялись в гараже,другие мои зарядные показывали что им капец)продовца рекомендую.
Аліна
Рекомендую
5
Товар надіслали швидко. Зауважень до якості товару не маю. Даною моделлю гарнітури уже користувалась раніше: потужний динамік, зручне розміщення в вушній раковині, компактна
Синенко
Рекомендую
1
Замовляла лінзу для фото в подарунок,це жах…
Не раджу нікому тут нічого купувати,лінза приїхала з подряпинами на склі,попалили вже тільки тоді коли розібрали її
Анастасія
Рекомендую
5
Все пришло за 1 день) Товар соответствует описанию. Микрофон по первичному использованию хороший. Пока никаких нареканий нет. Будем смотреть дальше в работе.
Юлія
Рекомендую
5
Прийшло замовлення швидко,вартує своїх грошей.Вже випробували товщиномір-можна рахувати,що вже окупився.
Отзывы Смотреть все отзывы
Тетяна
Замовила лінзи для телефону, сьогодні забрала і стало не приємно від такого відношення замість трьох камер отримала 2, ціна не велика але сам факт що магазин дурить людей не доклавши камеру а просто перевернуту кришку продали
Владимир
Товар доставили быстро,соответствует описанию(с помощью этого зарядного востановил 3 акоммулятора,каторые лет 5 проволялись в гараже,другие мои зарядные показывали что им капец)продовца рекомендую.
Аліна
Товар надіслали швидко. Зауважень до якості товару не маю. Даною моделлю гарнітури уже користувалась раніше: потужний динамік, зручне розміщення в вушній раковині, компактна
Синенко
Замовляла лінзу для фото в подарунок,це жах… Не раджу нікому тут нічого купувати,лінза приїхала з подряпинами на склі,попалили вже тільки тоді коли розібрали її
Анастасія
Все пришло за 1 день) Товар соответствует описанию. Микрофон по первичному использованию хороший. Пока никаких нареканий нет. Будем смотреть дальше в работе.
Юлія
Прийшло замовлення швидко,вартує своїх грошей.Вже випробували товщиномір-можна рахувати,що вже окупився.