Каталог
Порівняти Обране

Різдвяні вінки Black Box Trees у Харкові

Black Box Trees
за популярністю
код товару: 169163-1643
Матеріал
ПВХ
Колір
Зелений
код товару: 169168-1643
Матеріал
ПВХ
код товару: 169167-1643
Матеріал
ПВХ
код товару: 169166-1643
Матеріал
ПВХ
Колір
Зелений
код товару: 385915-01-1228
Різдвяний вінок Black Box Trees Dinsmore Frosted 60 см (8718861289039)
залишити відгук
2 930 ₴
2 051 ₴
Діаметр
60 см
Вид
Один вінок
Кількість в комплекті
1 шт
код товару: 385914-01-1228
Різдвяний вінок Black Box Trees Dinsmore Frosted 45 см (8718861289022)
залишити відгук
1 777 ₴
1 244 ₴
Діаметр
45 см
Вид
Один вінок
Кількість в комплекті
1 шт
код товару: 387921-01-1228
Різдвяний вінок Black Box Trees Norton 45 см зелений (8718861152678)
залишити відгук
1 236 ₴
865 ₴
Діаметр
45 см
Вид
Один вінок
Кількість в комплекті
1 шт
Матеріал
ПВХ/Метал
Колір
Зелений
код товару: 387922-01-1228
Різдвяний вінок Black Box Trees Norton 60 см зелений (8718861152685)
залишити відгук
1 816 ₴
1 271 ₴
Діаметр
60 см
Вид
Один вінок
Кількість в комплекті
1 шт
Матеріал
ПВХ/Метал
Колір
Зелений
код товару: 385913-01-1228
Діаметр
60 см
Вид
Один вінок
Кількість в комплекті
1 шт
код товару: 387920-01-1228
Діаметр
35 см
Вид
Один вінок
Кількість в комплекті
1 шт
код товару: 387923-01-1228
Різдвяний вінок Black Box Trees Norton 45 см зелений з ефектом покриття інеєм (8718861288964)
залишити відгук
490 ₴
Немає в наявності
Діаметр
45 см
Вид
Один вінок
Кількість в комплекті
1 шт
Матеріал
ПВХ/Метал
Колір
Зелений / Білий
код товару: 15511724-4363
Різдвяний вінок Black Box Trees Creston Frosted шишки та ягоди 35 см (8718861152982) (387920-01)
залишити відгук
768 ₴
Немає в наявності
код товару: 20231365-4363
Різдвяний вінок Black Box Trees Dinsmore Frosted 45 см (8718861289022) (385914-01)
залишити відгук
1 743 ₴
Немає в наявності
Матеріал
ПВХ
Країна виробник
Китай
код товару: 20231366-4363
Різдвяний вінок Black Box Trees Norton 60 см зелений (8718861152685) (387922-01)
залишити відгук
1 765 ₴
Немає в наявності
Матеріал
ПВХ
Країна виробник
Китай
код товару: 20215603-4363
Різдвяний вінок Black Box Trees Norton 45 см зелений (8718861152678) (387921-01)
залишити відгук
1 124 ₴
Немає в наявності
Матеріал
ПВХ
Країна виробник
Китай
код товару: 20486548-4363
Різдвяний вінок Black Box Trees Creston Frosted Ягоди та шишки 60 см (8718861153002) (385913-01)
залишити відгук
2 215 ₴
Немає в наявності
Матеріал
ПВХ
Країна виробник
Китай
код товару: 20495852-4363
Різдвяний вінок Black Box Trees Dinsmore Frosted 60 см (8718861289039) (385915-01)
залишити відгук
2 824 ₴
Немає в наявності
Матеріал
ПВХ
Країна виробник
Китай
код товару: 28016074-5731
Різдвяний вінок Black Box Trees Norton 45 см зелений (8718861152678) - Оригінал! (387921-01-5731)
залишити відгук
809 ₴
Немає в наявності
Матеріал
ПВХ
Країна виробник
Китай
код товару: 28033261-5731
Різдвяний вінок Black Box Trees Dinsmore Frosted 45 см (8718861289022) - Оригінал! (385914-01-5731)
залишити відгук
1 172 ₴
Немає в наявності
Матеріал
ПВХ
Країна виробник
Китай
код товару: 28033533-5731
Різдвяний вінок Black Box Trees Norton 60 см зелений (8718861152685) - Оригінал! (387922-01-5731)
залишити відгук
1 198 ₴
Немає в наявності
Матеріал
ПВХ
Країна виробник
Китай
код товару: 28041018-5731
Різдвяний вінок Black Box Trees Creston Frosted Ягоди та шишки 60 см (8718861153002) - Оригінал! (385913-01-5731)
залишити відгук
1 606 ₴
Немає в наявності
Матеріал
ПВХ
Країна виробник
Китай
код товару: 28052348-5731
Різдвяний вінок Black Box Trees Dinsmore Frosted 60 см (8718861289039) - Оригінал! (385915-01-5731)
залишити відгук
1 979 ₴
Немає в наявності
Матеріал
ПВХ
Країна виробник
Китай
код товару: 28686776-5909
Різдвяний вінок Black Box Trees Creston Frosted шишками та ягодами 35 см (8718861152982) (307003)
залишити відгук
728 ₴
Немає в наявності