Акції та знижки на Офісні крісла
ТОП-5
Акційна пропозиція
Anda Seat
за популярністю
код товару: 888756
Геймерське крісло Anda Seat T-Pro 2 Black Size XL (AD12XLLA-01-B-F)
19 999 ₴
19 499
₴
у застосунку
- Максимальне навантаження
- 200 кг
- Механізм качання
- 2D Donati
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 56 см
- Колір
- Чорний
- Матеріал основи
- Метал
код товару: 1171513
Крісло геймерське Anda Seat Kaiser 3E XL Black Fabric (AD23YC-XL-09-B-CF-B01)
18 999 ₴
18 499
₴
у застосунку
- Максимальне навантаження
- 150 кг
- Механізм качання
- Multi-functional Tilt
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 46 - 52 см
- Колір
- Чорний
- Ширина сидіння
- 54 см
код товару: 849583
Геймерське крісло Anda Seat T-Pro 2 Gray/Black XL (AD12XLLA-01-GB-F)
19 999 ₴
19 499
₴
у застосунку
- Максимальне навантаження
- 200 кг
- Механізм качання
- Tilt
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 49 - 56 см
- Колір
- Чорний / Сірий
- Ширина сидіння
- 42 см
код товару: 1124264
Крісло Anda Seat X-Air Pro Size XL Mesh Gray Twilight (AD-WY-01-GGSP-G01)
20 999 ₴
20 499
₴
у застосунку
- Максимальне навантаження
- 120 кг
- Механізм качання
- Self-adaptive Tilt
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 45 - 55 см
- Колір
- Сірий
- Ширина сидіння
- 52 см
код товару: 1161889
Крісло геймерське Anda Seat Phantom 3 XL Gray Fabric (AD18XL-52-G-F-G01)
16 999 ₴
16 499
₴
у застосунку
- Максимальне навантаження
- 150 кг
- Механізм качання
- Мультиблок
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 46 - 51 см
- Колір
- Сірий
- Ширина сидіння
- 58 см
код товару: 849580
Геймерське крісло Anda Seat Kaiser 2 Black XL ( AD12XL-07-B-PV-B01)
18 999 ₴
18 499
₴
у застосунку
- Максимальне навантаження
- 180 кг
- Механізм качання
- Tilt
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 49 - 56 см
- Колір
- Чорний
- Ширина сидіння
- 58 см
код товару: 1076270
Крісло геймерське Anda Seat Kaiser 4 Size XL Maroon Premium PVC (AD12YDDC-XLL-20-A-PV/C)
25 999 ₴
25 499
₴
у застосунку
- Максимальне навантаження
- 180 кг
- Механізм качання
- Multi-functional Tilt
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 46 – 52.5 см
- Колір
- Бордовий
- Ширина сидіння
- 54 см
код товару: 988791
Геймерське крісло Anda Seat Kaiser 3 Size L Black Fabric (AD12YDC-L-01-B-CF)
20 999 ₴
20 499
₴
у застосунку
- Максимальне навантаження
- 150 кг
- Механізм качання
- Multi-functional Tilt
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 51 см
- Колір
- Чорний
- Ширина сидіння
- 57 см
код товару: 29044464-4059
- Максимальне навантаження
- 180 кг
- Механізм качання
- Multi-functional Tilt
- Колір
- Темно-сірий
- Вага
- 29 кг
код товару: 1124263
Крісло Anda Seat X-Air Pro Size XL Mesh Space Black (AD-WY-01-BBB-B01)
20 999 ₴
20 499
₴
у застосунку
- Максимальне навантаження
- 120 кг
- Механізм качання
- Self-adaptive Tilt
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 45 - 55 см
- Колір
- Чорний
- Ширина сидіння
- 52 см
код товару: 21640078-5227
Ігрове крісло Anda Seat Kaiser 2 Black Size XL (AD12XL-07-B-PV-B01)
23 185 ₴
21 077 ₴
- Колір
- Чорний
- Вага
- 28.9 кг
код товару: 25979761-5227
код товару: 29044429-4059
Крісло ігрове Anda Seat Kaiser 2 Size XL Black (AD12XL-07-B-PV-B01)
26 447 ₴
21 719 ₴
- Максимальне навантаження
- 200 кг
- Механізм качання
- Multi-functional Tilt
- Колір
- Чорний
- Вага
- 28.9 кг
код товару: 29044441-4059
- Максимальне навантаження
- 180 кг
- Механізм качання
- Multi-functional Tilt
- Колір
- Сірий
- Вага
- 29 кг
код товару: 29689102-4059
Крісло ігрове Anda Seat Kaiser 3 Size XL Black (AD12YDC-XL-01-B-PV/C)
29 558 ₴
24 279 ₴
- Максимальне навантаження
- 180 кг
- Механізм качання
- Multi-functional Tilt
- Колір
- Чорний
- Вага
- 29 кг
код товару: 30033589-5227
- Максимальне навантаження
- 120 кг
- Вага
- 22,3 кг
код товару: 31747140-3355
Геймерське крісло Anda Seat X-Air Pro XL Mesh Gray Twilight (AD-WY-01-GGSP-G01) [126349]
31 079 ₴
25 899 ₴
- Примітка
- Товар відправляється лише після часткової передоплати
- Колір
- Сірий
- Вага
- 20 кг
код товару: 31747144-3355
- Примітка
- Товар відправляється лише після часткової передоплати
- Колір
- Чорний
- Подушка на підголівник
- Є
- Вага
- 27.9 кг
код товару: 34857817-3355
- Примітка
- Товар відправляється лише після часткової передоплати
- Колір
- Чорний
- Подушка на підголівник
- Є
- Вага
- 28.9 кг
код товару: 1168019
Крісло геймерське Anda Seat Kaiser 4 V2 Size XL Black PVC (AD12YDDC-XLL-20-B-PV/C-03)
26 999 ₴
*ціна на 10.08
- Максимальне навантаження
- 180 кг
- Механізм качання
- Multi-functional Tilt
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 46 - 52.5 см
- Колір
- Чорний
- Ширина сидіння
- 54 см
код товару: 1161890
Крісло геймерське Anda Seat Phantom 3 XL Dark Gray Fabric (AD18XL-52-GB-F-G01)
16 999 ₴
*ціна на 15.08
- Максимальне навантаження
- 150 кг
- Механізм качання
- Мультиблок
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 46 - 51 см
- Колір
- Темно-сірий
- Ширина сидіння
- 58 см
код товару: 979507
Геймерське крісло Anda Seat Kaiser 3 Size XL Black Fabric (AD12YDC-XL-01-B-CF)
21 999 ₴
*ціна на 11.08
- Максимальне навантаження
- 180 кг
- Механізм качання
- Multi-functional Tilt
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 44 - 51 см
- Колір
- Чорний
- Ширина сидіння
- 53 см
код товару: 1124261
- Максимальне навантаження
- 120 кг
- Механізм качання
- Метелик
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 45 - 55 см
- Колір
- Чорний
- Матеріал основи
- Нейлон
код товару: 1155585
- Максимальне навантаження
- 120 кг
- Механізм качання
- Self-adaptive Tilt
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 55 см
- Колір
- Сірий
- Ширина сидіння
- 52 см
код товару: 951206
- Максимальне навантаження
- 100 кг
- Механізм качання
- Conventional Tilt
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 52 - 43 см
- Колір
- Сірий
- Ширина сидіння
- 53 см
код товару: 1116435
Геймерське крісло Anda Seat Phantom 3 Size L Dark Gray Linen Fabric (AD18Y-06-GB-F)
15 999 ₴
*ціна на 18.08
- Максимальне навантаження
- 100 кг
- Механізм качання
- Conventional Tilt
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Колір
- Темно-сірий
- Ширина сидіння
- 53 см
- Глибина сидіння
- 52 см
код товару: 951200
Геймерське крісло Anda Seat Kaiser 3 Size XL Grey Fabric (AD12YDC-XL-01-G-PV/F)
21 999 ₴
*ціна на 25.08
- Максимальне навантаження
- 180 кг
- Механізм качання
- Multi-functional Tilt
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 51 - 44 см
- Колір
- Сірий
- Ширина сидіння
- 53 см
код товару: 1002740
Крісло ігрове Anda Seat Kaiser 3 Size L Black (AD12YDC-L-01-B-PV/C)
20 999 ₴
20 499
₴
у застосунку
*ціна на 30.08
- Максимальне навантаження
- 120 кг
- Механізм качання
- Multi-functional Tilt
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 44.5 - 51 см
- Колір
- Чорний
- Ширина сидіння
- 52.5 см
код товару: 1168398
Крісло геймерське Anda Seat Kaiser 3E XL Grey Fabric (AD23YC-XL-09-G-CF-G01)
18 999 ₴
*ціна на 12.08
- Максимальне навантаження
- 150 кг
- Механізм качання
- Multi-functional Tilt
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 46 - 52 см
- Колір
- Сірий
- Ширина сидіння
- 54 см
код товару: 325541432-2
- Максимальне навантаження
- 120 кг
- Механізм качання
- Газ-ліфт
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 43 - 52 см
- Колір
- Чорний
- Ширина сидіння
- 70 см
код товару: 1168396
Крісло геймерське Anda Seat Kaiser 3E XL Maroon PVC (AD23YC-XL-09-A-PV/C-A01)
18 999 ₴
*ціна на 26.08
- Максимальне навантаження
- 150 кг
- Механізм качання
- Multi-functional Tilt
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 46 - 52 см
- Колір
- Бордовий
- Ширина сидіння
- 54 см
код товару: 951195
Геймерське крісло Anda Seat Kaiser 3 Size XL Black (AD12YDC-XL-01-B-PVC)
21 999 ₴
*ціна на 12.08
- Максимальне навантаження
- 180 кг
- Механізм качання
- Multi-functional Tilt
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 51 - 44 см
- Колір
- Чорний
- Ширина сидіння
- 53 см
код товару: 988792
Геймерське крісло Anda Seat Kaiser 3 Size L Grey Fabric (AD12YDC-L-01-G-PV/F)
20 999 ₴
*ціна на 09.08
- Максимальне навантаження
- 150 кг
- Механізм качання
- Multi-functional Tilt
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 51 см
- Колір
- Сірий
- Ширина сидіння
- 57 см
код товару: 951203
Геймерське крісло Anda Seat Phantom 3 Size L Black & Gold (AD18Y-06-B-PVC)
15 999 ₴
*ціна на 24.08
- Максимальне навантаження
- 100 кг
- Механізм качання
- Conventional Tilt
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 52 - 43 см
- Колір
- Чорний / Золотистий
- Ширина сидіння
- 53 см
код товару: 951204
- Максимальне навантаження
- 100 кг
- Механізм качання
- Conventional Tilt
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 52 - 43 см
- Колір
- Білий
- Ширина сидіння
- 53 см
код товару: 226316262-2
Геймерське крісло Anda Seat Kaiser 4 Size L Black Linen Fabric (AD12YDDC-L-20-B-CF)
Немає в наявності
- Максимальне навантаження
- 120 кг
- Механізм качання
- Multi-functional Tilt
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 52 см
- Колір
- Чорний
- Матеріал основи
- Сталь
код товару: 849584
- Максимальне навантаження
- 200 кг
- Механізм качання
- Tilt
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 49 - 56 см
- Колір
- Чорний / Синій
- Ширина сидіння
- 42 см
код товару: 666921440-2
Геймерське крісло Anda Seat Kaiser 4 Size L Purple Premium PVC (AD12YDDC-L-20-V-PV/C)
Немає в наявності
- Максимальне навантаження
- 120 кг
- Механізм качання
- Multi-functional Tilt
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 52 см
- Колір
- Пурпурний
- Матеріал основи
- Сталь
код товару: 1186190
Крісло геймерське Anda Seat Kaiser 4 V2 Size XL White PVC (AD12YDDC-XLL-20-W-PV/C-03)
Немає в наявності
- Максимальне навантаження
- 180 кг
- Механізм качання
- Tilt
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 46 - 52.5 см
- Колір
- Білий
- Ширина сидіння
- 54 см
код товару: 1076274
Крісло геймерське Anda Seat Kaiser 4 Size XL White Premium PVC (AD12YDDC-XLL-20-W-PV/C)
25 999 ₴
*ціна на 26.08
- Максимальне навантаження
- 180 кг
- Механізм качання
- Multi-functional Tilt
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 46 – 52.5 см
- Колір
- Білий
- Ширина сидіння
- 54 см
код товару: 1076267
Крісло геймерське Anda Seat Kaiser 4 Size XL Gray Linen Fabric (AD12YDDC-XLL-20-G-CF)
25 999 ₴
*ціна на 18.08
- Максимальне навантаження
- 180 кг
- Механізм качання
- Multi-functional Tilt
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 46 – 52.5 см
- Колір
- Сірий
- Ширина сидіння
- 54 см
код товару: 1116432
Геймерське крісло Anda Seat Kaiser 3 Size XL Dark Gray Linen Fabric (AD12YDC-XL-01-GB-CF)
21 999 ₴
*ціна на 11.08
- Максимальне навантаження
- 180 кг
- Механізм качання
- Multi-functional Tilt
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 44.5 - 51 см
- Колір
- Темно-сірий
- Ширина сидіння
- 53 см
код товару: 1124262
- Максимальне навантаження
- 120 кг
- Механізм качання
- Метелик
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 45 - 55 см
- Колір
- Сірий
- Матеріал основи
- Нейлон
код товару: 21640093-5227
Ігрове крісло Anda Seat Kaiser 4 Grey Fabric Size XL (AD12YDDC-XLL-20-G-CF)
Немає в наявності
24 383 ₴
- Матеріал основи
- Метал
- Вага
- 34.2 кг
код товару: 21869107-5227
Ігрове крісло Anda Seat Kaiser 4 White Size XL (AD12YDDC-XLL-20-W-PV/C)
Немає в наявності
28 712 ₴
- Матеріал основи
- Метал
- Вага
- 34.2 кг
код товару: 23870713-5227
Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L Fabric Black (AD18-44-B-F)
Немає в наявності
12 063 ₴
- Максимальне навантаження
- 120 кг
- Матеріал основи
- Метал
код товару: 1155584
- Максимальне навантаження
- 120 кг
- Механізм качання
- Butterfly Tilt
- Конструкція основи
- Хрестовина з роликами
- Висота сидіння
- 52 см
- Колір
- Сірий
- Ширина сидіння
- 46 см
код товару: 25713158-5227
Крісло для геймерів Anda Seat X-Air Mega Size XL Mesh Space Black (AD-WY-01-BBB)
Немає в наявності
17 196 ₴
код товару: 26581127-5227
Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 4 Black PVC Size L (AD12YDDC-L-20-B-PV/C)
Немає в наявності
24 459 ₴
- Максимальне навантаження
- 120 кг
- Колір
- Чорний
- Вага
- 33.5 кг
код товару: 26581134-5227
Ігрове крісло Anda Seat Phantom 3 Dark Grey Fabric Size L (AD18Y-06-GB-F)
Немає в наявності
14 887 ₴
- Максимальне навантаження
- 120 кг
- Колір
- Чорний
- Вага
- 23 кг
код товару: 28649997-5227
Ігрове крісло Anda Seat Kaiser 3E Grey Fabric Size XL (AD23YC-XL-09-G-CF-G01)
Немає в наявності
18 223 ₴
- Максимальне навантаження
- 150 кг
- Вага
- 28 кг
код товару: 28650004-5227
Ігрове крісло Anda Seat Luna Dark Grey fabric Size L (AD18-44-GB-F)
Немає в наявності
12 063 ₴
- Колір
- Чорний
- Вага
- 21.9 кг
код товару: 28964921-5227
Крісло для геймерів Anda Seat Phantom 3 XL Gray Fabric (AD18XL-52-G-F-G01)
Немає в наявності
17 196 ₴
- Максимальне навантаження
- 150 кг
- Вага
- 25.3 кг
код товару: 28964939-5227
Ігрове крісло Anda Seat Kaiser 3E Black PVC Size XL (AD23YC-XL-08-B-PV/C-B01)
Немає в наявності
18 223 ₴
- Максимальне навантаження
- 150 кг
- Колір
- Чорний
- Вага
- 28 кг
код товару: 28763118-5227
Ігрове крісло Anda Seat Kaiser 3E Maroon PVC Size XL (AD23YC-XL-09-A-PV/C-A01)
Немає в наявності
18 741 ₴
- Максимальне навантаження
- 150 кг
- Вага
- 28 кг
код товару: 29040859-5227
Крісло для геймерів Anda Seat Luna Pro Black Fabric Size L (AD18T-44-B-F)
Немає в наявності
13 089 ₴
- Колір
- Чорний
- Вага
- 23 кг
код товару: 28841599-5227
Крісло для геймерів Anda Seat Phantom 3 XL Dark Gray Fabric (AD18XL-52-GB-F-G01)
Немає в наявності
17 599 ₴
- Максимальне навантаження
- 150 кг
- Вага
- 25.3 кг
код товару: 29185294-5227
Крісло ігрове Anda Seat Kaiser 4 V2 Ash Grey Fabric Size XL (AD12YDDC-XLL-20-G-CF-03)
Немає в наявності
26 586 ₴
- Вага
- 33,4 кг
код товару: 30033588-5227
Крісло ігрове Anda Seat X-Air Mega Size XL Mesh Gray Twilight (AD-WY-01-GGSP)
Немає в наявності
17 015 ₴
- Максимальне навантаження
- 120 кг
- Вага
- 20 кг
код товару: 31281785-5227
Крісло для геймерів Anda Seat X-Air Pro Size XL Mesh Gray (AD-WY-01-GGF) (AD-WY-01-GGF-G01)
Немає в наявності
20 276 ₴
- Максимальне навантаження
- 120 кг
- Вага
- 22,3 кг
















![Придбати - офісне крісло Геймерське крісло Anda Seat X-Air Pro XL Mesh Gray Twilight (AD-WY-01-GGSP-G01) [126349]](https://i.allo.ua/media/catalog/product/cache/3/small_image/212x184/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/import/8362105527658336.webp)
![Придбати - офісне крісло Геймерське крісло Anda Seat Kaiser 3 L Fabric Black (AD12YDC-L-01-B-CF) [121295]](https://i.allo.ua/media/catalog/product/cache/3/small_image/212x184/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/import/8362108627658340.webp)









































