Акції та знижки на Дитячі конструктори у Одесі
Акційна пропозиція
LEGO Harry Potter
Harry Potter
за популярністю
код товару: 1207020
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 379
- Вік
- Від 8 років
код товару: 1032273
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки, Ексклюзивні набори
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 165
- Вік
- Від 7 років
код товару: 1151928
Конструктор LEGO® Harry Potter Замок Гоґвортс: головна вежа (76454)
12 799 ₴
11 399 ₴
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 2135
- Вік
- Від 10 років
- Вага
- 3.53 кг
код товару: 1003193
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 2660
- Вік
- Від 18 років
- Країна виробник
- Угорщина
код товару: 1182696
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 1571
- Вік
- Від 18 років
код товару: 1182697
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 764
- Вік
- Від 10 років
код товару: 1182695
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 652
- Вік
- Від 10 років
код товару: 1182693
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 320
- Вік
- Від 8 років
код товару: 1182691
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 124
- Вік
- Від 8 років
код товару: 1151951
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 832
- Вік
- Від 10 років
- Вага
- 1.39 кг
код товару: 1151949
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 390
- Вік
- Від 8 років
- Вага
- 524 г
код товару: 1032277
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки, Ексклюзивні набори
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 561
- Вік
- Від 18 років
код товару: 1032274
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки, Ексклюзивні набори
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 337
- Вік
- Від 7 років
код товару: 1207024
Конструктор LEGO® Harry Potter Заборонений ліс: Експекто патронум (76475)
1 168 ₴
1 109
₴
у застосунку
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 244
- Вік
- Від 7 років
код товару: 1207023
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 817
- Вік
- Від 12 років
код товару: 1207021
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 788
- Вік
- Від 8 років
код товару: 1207019
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 545
- Вік
- Від 12 років
код товару: 32375800-3536
Конструктор Лего Гаррі Поттер Замок Гогвортс: урок гербології Lego Harry Potter 390 деталей (76445) (43535)
2 250 ₴
1 909 ₴
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Вік
- Від 8 років
код товару: 1207022
Конструктор LEGO® Harry Potter Замок Гоґвортс: Східне крило (76473)
Немає в наявності
9 739 ₴
9 252
₴
у застосунку
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 2164
- Вік
- Від 10 років
код товару: 1151920
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 518
- Вік
- Від 9 років
- Вага
- 718 г
код товару: 1182692
Конструктор LEGO® Harry Potter Замок Гоґвортс: Церемонія розподілу по факультетах (76460)
Немає в наявності
729 ₴
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 124
- Вік
- Від 7 років
код товару: 1182694
Конструктор LEGO® Harry Potter Замок Гоґвортс: Лікарняне крило (76463)
Немає в наявності
3 889 ₴
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 907
- Вік
- Від 9 років
код товару: 1151950
Конструктор LEGO® Harry Potter Фоукс: фенікс Дамблдора (76448)
Немає в наявності
828 ₴
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 299
- Вік
- Від 8 років
- Вага
- 321 г
код товару: 1151926
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 639
- Вік
- Від 8 років
- Вага
- 1.13 кг
код товару: 1054594
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки, Ексклюзивні набори
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 1732
- Вік
- Від 10 років
код товару: 994367
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки, Ексклюзивні набори
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 403
- Вік
- Від 8 років
код товару: 839384
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 217
- Вік
- Від 7 років
код товару: 985522
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки, Ексклюзивні набори
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 671
- Вік
- Від 10 років
код товару: 653887
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 797
- Вік
- Від 8 років
- Батарейки в комплекті
- Відсутні
- Сумісні батарейки
- Немає
код товару: 965627
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки, Ексклюзивні набори
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 345
- Вік
- Від 8 років
код товару: 1054595
Конструктор LEGO® Harry Potter™ Крамниці Олівандера й мантій від Мадам Малкін (76439)
4 499 ₴
*ціна на 13.01
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки, Ексклюзивні набори
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 744
- Вік
- Від 8 років
код товару: 1054593
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки, Ексклюзивні набори
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 195
- Вік
- Від 7 років
код товару: 1054592
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки, Ексклюзивні набори
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 579
- Вік
- Від 10 років
код товару: 18494172-5408
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 754
- Вік
- Від 14 років
- Країна виробник
- Угорщина
- Вага
- 970 г
код товару: 18494175-5408
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 730
- Вік
- Від 9 років
- Країна виробник
- Угорщина
- Вага
- 1750 г
код товару: 1167702
- Швидкий вибір
- Для хлопчика, Для дівчинки
- Серія
- LEGO Harry Potter
- Кількість деталей
- 278
- Вік
- Від 7 років
- Вага
- 405 г



































