Каталог
Порівняти Обране

Рулетки Top Tools у Вінниці

Top Tools
за популярністю
код товару: 1153961
Вид
Будівельна
Тип
Механічна
Довжина стрічки
3 м
Ширина
16 мм
Система вимірювання
Метрична
Розмітка шкали
Одностороння
код товару: 20038149-1228
код товару: 1153963
Рулетка Top Tools, сталева стрічка, 5мх19мм (27C124)
125
*ціна на 02.07
Вид
Будівельна
Тип
Механічна
Довжина стрічки
5 м
Ширина
19 мм
Система вимірювання
Метрична
Розмітка шкали
Одностороння
код товару: 1153962
Рулетка Top Tools, сталева стрічка, 3мх16мм (27C123)
81
*ціна на 02.07
Вид
Будівельна
Тип
Механічна
Довжина стрічки
3 м
Ширина
16 мм
Система вимірювання
Метрична
Розмітка шкали
Одностороння
код товару: 82311-1643
Стрічка будівельна сталева Top Tools 50м (28C534)
332
Немає в наявності
код товару: 82313-1643
Стрічка будівельна скловолокно Top Tools 30м (28C513)
192
Немає в наявності
код товару: 82307-1643
Рулетка Top Tools 3м (27C123)
71
Немає в наявності
Механізм змотування
Поворотна пружина
код товару: ca8fa176-1943
Рулетка з блокатором стрічки Top Tools 27C123 300x1,6см
218
Немає в наявності
Примітка
Можлива передплата
Вид
Будівельна
Тип
Механічна
Довжина стрічки
3 м
Ширина
16 мм
Механізм змотування
Поворотна пружина
код товару: e7e3865d-1943
Рулетка з блокатором стрічки Top Tools 27C124 500x1,9см
310
Немає в наявності
Примітка
Можлива передплата
Вид
Будівельна
Тип
Механічна
Довжина стрічки
5 м
Ширина
19 мм
Механізм змотування
Поворотна пружина
код товару: 15463185-4363
Рулетка Top Tools 3 м x 16 мм (27C123) (640569-01)
179
Немає в наявності
код товару: 15467812-4363
Рулетка Top Tools 5 м x 19 мм (27C124) (640570-01)
293
Немає в наявності
код товару: 14817652-1643
Рулетка Top Tools 5мx19мм (27C315)
114
Немає в наявності
Механізм змотування
Поворотна пружина
код товару: 14817653-1643
Рулетка Top Tools 3мx16мм (27C313)
71
Немає в наявності
Механізм змотування
Поворотна пружина
код товару: 14817648-1643
Рулетка Top Tools 5мx19мм (27C155)
73
Немає в наявності
Механізм змотування
Поворотна пружина
Матеріал корпусу
Пластик
код товару: 14817651-1643
Рулетка Top Tools 5мx19мм (27C124)
126
Немає в наявності
Механізм змотування
Поворотна пружина
Матеріал корпусу
Пластик
код товару: 14817654-1643
Рулетка Top Tools 5мx16мм (27C235)
72
Немає в наявності
Механізм змотування
Поворотна пружина
Матеріал корпусу
Пластик
код товару: 14817657-1643
Рулетка Top Tools 7,5мx19мм (27C318)
170
Немає в наявності
Механізм змотування
Поворотна пружина
код товару: 14817649-1643
Рулетка Top Tools 3мx12,5мм (27C233)
54
Немає в наявності
Механізм змотування
Поворотна пружина
Матеріал корпусу
Пластик
код товару: 14817650-1643
Рулетка Top Tools 2мx12,5мм (27C112)
49
Немає в наявності
Механізм змотування
Поворотна пружина
Матеріал корпусу
Пластик
код товару: 16761492-4363
Рулетка Top Tools 3м x 16мм, компактна (27C313)
148
Немає в наявності
код товару: 16816789-4492
Рулетка з блокувальником стрічки Top Tools 27C124 500x1,9см
462
Немає в наявності
код товару: 17595299-4492
Рулетка з блокатором стрічки Top Tools 27C123 300x1,6см
323
Немає в наявності
код товару: 18093338-2691
Рулетка Top Tools, сталева стрічка, 3м х 16мм (207751)
Немає в наявності
Країна виробник
Китай
код товару: 18093334-2691
Рулетка Top Tools, сталева стрічка, 5м х 19мм (207752)
Немає в наявності
Країна виробник
Китай
код товару: 18094065-2691
Рулетка Top Tools, 3м x 16мм, компактна (217549)
Немає в наявності
Країна виробник
Китай
код товару: 19278426-2296
Рулетка з блокатором стрічки Top Tools 27C123 300x1,6см
281
Немає в наявності
Країна виробник
Китай
код товару: 19278441-2296
Рулетка з блокатором стрічки Top Tools 27C124 500x1,9см
402
Немає в наявності
Країна виробник
Китай
код товару: 19347488-5536
Рулетка з блокатором стрічки Top Tools 27C123 300x1,6см
281
Немає в наявності
Країна виробник
Китай
код товару: 19360674-5536
Рулетка з блокатором стрічки Top Tools 27C124 500x1,9см
402
Немає в наявності
Країна виробник
Китай
код товару: 19949826-1228
Рулетка Top Tools 5 м x 19 мм (27C124)
297
Немає в наявності
Особливості
Фіксатор стрічки
код товару: 19949827-1228
Рулетка Top Tools 3 м x 16 мм (27C123)
179
Немає в наявності
Особливості
Фіксатор стрічки
код товару: 23381181-5534
Рулетка Top Tools 3м x 16мм, компактна (27C313) - Оригінал! (768424-01-KOLIDER)
173
Немає в наявності
код товару: 23385799-5534
Рулетка Top Tools 3 м x 16 мм (27C123) - Оригінал! (640569-01-KOLIDER)
210
Немає в наявності
код товару: 23395642-5534
Рулетка Top Tools 5 м x 19 мм (27C124) - Оригінал! (640570-01-KOLIDER)
283
Немає в наявності