Сонячні панелі Neo Tools
Neo Tools
за популярністю
код товару: 946910
- Габарити
- Розміри у відкритому вигляді: 1316 х 762 х 15 мм
Розміри у зібраному вигляді: 380 х 370 х 50 мм
- Колір
- Чорний
- Країна виробник
- Польща
код товару: 18009297-0248
код товару: 33780648-3355
- Тип
- Монокристалічні
- Номінальна напруга
- 18 В
- Колір
- Чорний
код товару: 946901
- Габарити
- 850 x 710 x 2.8 мм
- Колір
- Чорний
- Країна виробник
- Польща
код товару: 946909
- Габарити
- Розміри у відкритому вигляді: 580 х 285 х 15 мм
Розміри у зібраному вигляді: 285 х 200 х 32 мм
- Колір
- Чорний
- Країна виробник
- Польща
код товару: 946900
- Габарити
- Розміри у відкритому вигляді: 1678 х 548 х 15 мм
Розміри у зібраному вигляді: 548 х 455 х 40 мм
- Колір
- Чорний
- Країна виробник
- Польща
код товару: 946902
- Габарити
- 1585 х 710 х 2.8 мм
- Колір
- Чорний
- Країна виробник
- Польща
код товару: 944301
- Номінальна потужність
- 100 Вт
- Номінальна напруга
- 12 В
- Габарити
- 1316 x 762 x 15 мм
- Колір
- Чорний
код товару: 17605370-1943
Портативна сонячна панель Neo Tools 90-141 120 Вт USB-C складна з регулятором напруги Чорний
Немає в наявності
10 167 ₴
- Примітка
- Можлива передплата
код товару: 24056847-1943
Сонячна панель Neo Tools 90-143 100Вт 85 x 71 x 1 см напівгнучка
Немає в наявності
12 020 ₴
- Примітка
- Можлива передплата
код товару: 90-143-3857
код товару: 90-142-3857
код товару: 90-141-3857
код товару: 90-144-3857
код товару: 17184174-0489
Портативна сонячна панель Neo Tools 15W IP64, 2xUSB, 15х285х580мм
Немає в наявності
2 539 ₴
код товару: 17605666-1943
Портативна сонячна панель Neo Tools 90-140 15 Вт 2 х USB складна Чорний
Немає в наявності
2 444 ₴
- Примітка
- Можлива передплата
код товару: 17605506-1943
Портативна сонячна панель Neo Tools 90-142 140 Вт USB-C складна з регулятором напруги Чорний
Немає в наявності
11 365 ₴
- Примітка
- Можлива передплата
код товару: 17605604-1943
Портативна сонячна панель Neo Tools 90-144 200 Вт MC4 напівгнучка структура Чорний
Немає в наявності
18 095 ₴
- Примітка
- Можлива передплата
код товару: 17650380-2296
Портативна сонячна панель Neo Tools 90-140 15 Вт 2 х USB складана Чорний
Немає в наявності
2 146 ₴
код товару: 17664011-2296
Портативна сонячна панель Neo Tools 90-143 100 Вт MC4 напівгнучка структура Чорний
Немає в наявності
9 800 ₴
код товару: 17664016-2296
Портативна сонячна панель Neo Tools 90-141 120 Вт USB-C складна з регулятором напруги Чорний
Немає в наявності
10 663 ₴
код товару: 17664038-2296
Портативна сонячна панель Neo Tools 90-142 140 Вт USB-C складна з регулятором напруги Чорний
Немає в наявності
12 263 ₴
код товару: 17664043-2296
Портативна сонячна панель Neo Tools 90-144 200 Вт MC4 напівгнучка структура Чорний
Немає в наявності
15 743 ₴
код товару: 19027440-5467
Портативна сонячна електростанція Neo Tools 120 Вт 1хType-C 2xUSB-A Затискачі "крокодили" для автомобіля
Немає в наявності
14 575 ₴
- Номінальна потужність
- 120 Вт
- Номінальна напруга
- 18 В
- Габарити
- 380x370x50
код товару: 19223862-5467
код товару: 19223870-5467
Neo Tools Портативний зарядний пристрій сонячна панель 15Вт 2xUSB 15х285х580мм IP64 0.55кг
Немає в наявності
2 387 ₴
- Номінальна потужність
- 15 Вт
- Габарити
- 285 x 200 x 32
код товару: 19223869-5467
Neo Tools Портативний зарядний пристрій сонячна панель 200Вт напівгнучка структура 2.8х710х1585мм IP67 кабель MC4 заклепки
Немає в наявності
16 402 ₴
- Номінальна потужність
- 200 Вт
- Номінальна напруга
- 12 В
- Габарити
- 1585x710x2.8
код товару: 19223871-5467
Neo Tools Кабель сполучний для сонячних панелей затискач "крокодил" 30см
Немає в наявності
231 ₴
код товару: 19223872-5467
код товару: 19027441-5467
Портативна сонячна електростанція Neo Tools 140 Вт 1хType-C 2xUSB-A Затискачі "крокодили" для автомобіля
Немає в наявності
12 859 ₴
- Номінальна напруга
- 18 В
- Габарити
- 1678 x 548 x 15 мм
код товару: 19027491-5467
Портативна сонячна електростанція Neo Tools 140Вт 1хType-C 2xUSB-A | Затискачі "крокодили" для автомобіля
Немає в наявності
12 859 ₴
- Колір
- Чорний
код товару: 19027493-5467
Портативна сонячна електростанція Neo Tools 120Вт 1хType-C 2xUSB-A use Затиска "кроколодилуди" для автомобіля
Немає в наявності
15 375 ₴
- Колір
- Чорний
код товару: 19458299-5536
Портативна сонячна панель Neo Tools 90-144 200 Вт MC4 полугнучка структура Чорний
Немає в наявності
15 743 ₴
- Країна виробник
- Китай
код товару: 19458190-5536
Портативна сонячна панель Neo Tools 90-142 140 Вт USB-C складна з регулятором напруги Чорний
Немає в наявності
12 263 ₴
- Країна виробник
- Китай
код товару: 19457106-5536
Портативна сонячна панель Neo Tools 90-143 100 Вт MC4 полугнучка структура Чорний
Немає в наявності
9 800 ₴
- Країна виробник
- Китай
код товару: 19457144-5536
Портативна сонячна панель Neo Tools 90-140 15 Вт 2 х USB складна Чорний
Немає в наявності
2 146 ₴
- Країна виробник
- Китай
код товару: 19457285-5536
Портативна сонячна панель Neo Tools 90-141 120 Вт USB-C складна з регулятором напруги Чорний
Немає в наявності
10 663 ₴
- Країна виробник
- Китай
код товару: 20535687-4363
Портативна сонячна панель Neo Tools 200Вт напівгнучка 1585x710x2.8мм IP67 4.2кг (90-144) (598502-01)
Немає в наявності
23 049 ₴
- Колір
- Чорний
- Країна виробник
- Китай
код товару: 18009298-0248
Зарядний пристрій на сонячній батареї neo tools 200w напівгнучкий (90-144) (NW49526)
Немає в наявності
22 098 ₴
код товару: 18009296-0248
Зарядний пристрій на сонячній батареї neo tools 140w (90-142) (NW49525)
Немає в наявності
8 711 ₴
код товару: 18009110-0248
Зарядний пристрій на сонячній батареї neo tools 15w (90-140) (NW22799)
Немає в наявності
1 896 ₴
код товару: 23531939-5534
код товару: 25295976-4363
Портативна сонячна панель Neo Tools 120Вт регулятор USB-C 2xUSB 1316x762x15мм IP64 3.5кг (90-141) (561051-01)
Немає в наявності
13 057 ₴
- Колір
- Чорний
- Країна виробник
- Китай
код товару: 27560002-5534
Ціни на сонячні панелі neo tools
| Сонячні панелі Neo Tools | Ціни |
|---|---|
| Сонячна панель Neo Tools, 120Вт, USB-C та 2xUSB (90-141) | 8 999 ₴ |
| Зарядний пристрій на сонячній батареї neo tools 120w (90-141) (NW49527) | 7 886 ₴ |
| Портативна сонячна панель Neo Tools 90-141 120W [164351] | 9 799 ₴ |


![Придбати - сонячну панель Портативна сонячна панель Neo Tools 90-141 120W [164351]](https://i.allo.ua/media/catalog/product/cache/3/small_image/212x184/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/import/8533485228180514_8527001876.webp)









































