Каталог
Порівняти Обране

Смартфони і мобільні телефони OnePlus 12R у Львові

OnePlus 12R
за популярністю
код товару: 29357727-0087
Смартфон OnePlus 12R 16/512Gb Iron Gray (Global Version) [5G, NFC]
залишити відгук
28 386 ₴
26 399 ₴
Діагональ екрану
6.78"
Тип екрану
AMOLED
Процесор
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2
Ємність акумулятора
5500 mAh
Стандарт захисту
Без захисту
Кількість sim-карт
2 SIM
код товару: 29357763-0087
Смартфон OnePlus 12R 16/512GB Sunset Dune (Global Version)
залишити відгук
28 386 ₴
26 399 ₴
Діагональ екрану
6.78"
Тип екрану
AMOLED
Процесор
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2
Ємність акумулятора
5500 mAh
Стандарт захисту
Без захисту
Кількість sim-карт
2 SIM
код товару: 29357630-0087
Смартфон OnePlus 12R 16/512GB Cool Blue (Global Version) [5G, NFC]
залишити відгук
28 386 ₴
26 399 ₴
Діагональ екрану
6.78"
Тип екрану
AMOLED
Процесор
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2
Ємність акумулятора
5500 mAh
Стандарт захисту
Без захисту
Кількість sim-карт
2 SIM
код товару: 29357641-0087
Смартфон OnePlus 12R 12/256GB Sunset Dune (Global Version)
залишити відгук
27 031 ₴
25 139 ₴
Діагональ екрану
6.78"
Тип екрану
AMOLED
Процесор
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2
Ємність акумулятора
5500 mAh
Стандарт захисту
Без захисту
Кількість sim-карт
2 SIM
код товару: 22659526-1105
Смартфон OnePlus 12R 8/128GB Iron Gray EU
залишити відгук
19 323 ₴
Немає в наявності
Діагональ екрану
6.78"
Камера
50 Мп
Процесор
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2
Ємність акумулятора
5500 mAh
Кількість sim-карт
2 SIM
Стандарти зв'язку
GSM, 3G, 4G (LTE), 5G
код товару: 24084183-4806-2
Смартфон OnePlus 12R (CPH2609) 16/256Gb блакитний (51955)
залишити відгук
Немає в наявності
Діагональ екрану
6.78"
Тип екрану
AMOLED
Ємність акумулятора
5500 mAh
код товару: 24337385-4806
Смартфон OnePlus 12R (CPH2609) 16/256 GB Iron Gray (сірий) (16872)
залишити відгук
28 239 ₴
Немає в наявності
Діагональ екрану
6.78"
Тип екрану
AMOLED
Камера
50 Мп
Ємність акумулятора
5500 mAh
Бездротові технології
Wi-Fi
код товару: 24484506-5543
Смартфон OnePlus 12R (CPH2609) 16 / 256 GB Iron Gray (сірий) CPH2609-grey (16872)
залишити відгук
29 910 ₴
Немає в наявності
Камера
50 Мп
Ємність акумулятора
5500 mAh
код товару: 16689966-0548
Смартфон OnePlus 12R 16/256GB Iron Gray
залишити відгук
29 074 ₴
Немає в наявності
Примітка
Для замовлення товару потрібна передоплата, детальна інформація оговорюється перед відправленням.
Процесор
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2
NFC
Є
Кількість sim-карт
2 SIM
Стандарти зв'язку
3G, 5G
код товару: 23641391-0321
Смартфон OnePlus 12R 16/256GB Iron Gray
залишити відгук
21 818 ₴
Немає в наявності
Діагональ екрану
6.78"
Тип екрану
AMOLED
Камера
50 Мп + 2 Мп + 8 Мп
Ємність акумулятора
5500 mAh
Стандарт захисту
IP65
NFC
Є
код товару: 29101123-0248
Смартфон oneplus 12r 5g (cph2611) 8/128gb залізно-сірий глобальна версія
залишити відгук
20 579 ₴
Немає в наявності
Тип екрану
AMOLED
Процесор
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2
код товару: 23807349-0486
Смартфон OnePlus 12R 8/128GB Iron Gray
залишити відгук
22 156 ₴
Немає в наявності
код товару: 29464208-5977
Смартфон OnePlus 12R 16/256GB Iron Gray (EU Global з блоком живлення)
залишити відгук
23 500 ₴
Немає в наявності
Тип екрану
AMOLED
Процесор
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2
код товару: 23806759-0486
Смартфон OnePlus 12R 16/256GB Iron Gray
залишити відгук
24 978 ₴
Немає в наявності
код товару: 34026573-5698
Смартфон OnePlus 12R 16/256GB Iron Gray
залишити відгук
Немає в наявності
Діагональ екрану
6.78"
Камера
50 Мп + 2 Мп + 8 Мп
Процесор
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2
Ємність акумулятора
5500 mAh
NFC
Є
Кількість sim-карт
2 SIM
код товару: 34335148-5058
Смартфон OnePlus 12R 256 GB Iron Gray (Grade B) Seller Refurbished (12R-16256IGR)
залишити відгук
20 209 ₴
Немає в наявності
Стан
Відновлений
Діагональ екрану
6.78"
Тип екрану
AMOLED
Процесор
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2
NFC
Є