Каталог
Порівняти Обране

Смартфони і мобільні телефони Doogee V20 у Одесі

Doogee V20
за популярністю
код товару: 24674605-0199
Діагональ екрану
6.43"
Тип екрану
AMOLED
Камера
64 Мп
Процесор
MediaTek Dimensity 700
Ємність акумулятора
6000 mAh
Стандарти зв'язку
GSM, 3G, 4G (LTE), 5G
код товару: 1621177474-4340
Діагональ екрану
6.43"
Тип екрану
AMOLED
Камера
64 Мп + 20 Мп + 8 Мп
Процесор
MediaTek Dimensity 700
Ємність акумулятора
6000 mAh
NFC
Є
код товару: 15733511-4340
Діагональ екрану
6.43"
Тип екрану
AMOLED
Процесор
MediaTek Dimensity 6020
Ємність акумулятора
6000 mAh
NFC
Є
Кількість sim-карт
2 SIM
код товару: 23984161-5543
Смартфон Doogee V20 8/256gb червоний (32709)
15 355
від 15 501 ₴ інші пропозиції
Діагональ екрану
6.43"
Тип екрану
AMOLED
Камера
64 Мп
Процесор
MediaTek Dimensity 700
Ємність акумулятора
6000 mAh
Стандарт захисту
IP69K
код товару: 24674678-0199
Діагональ екрану
6.43"
Тип екрану
AMOLED
Камера
64 Мп
Процесор
MediaTek Dimensity 700
Ємність акумулятора
6000 mAh
Стандарти зв'язку
GSM, 3G, 4G (LTE), 5G
код товару: 27388868-4820
Тип екрану
AMOLED
код товару: 27388944-4820
Тип екрану
AMOLED
код товару: 27389198-4820
Тип екрану
AMOLED
Ємність акумулятора
6000 mAh
код товару: 24290330-0248
Тип екрану
AMOLED
Ємність акумулятора
6000 mAh
код товару: 24290258-0248
Тип екрану
AMOLED
Ємність акумулятора
6000 mAh
код товару: 29495480-0549
Діагональ екрану
6.43"
NFC
Є
Стандарти зв'язку
GSM, 3G, 4G (LTE)
Бездротові технології
Wi-Fi, GPS, ГЛОНАСС, Bluetooth, NFC, Безпровідна зарядка
код товару: 2255-0224
Смартфон Doogee V20 8/256GB Grey
10 956
Немає в наявності
Діагональ екрану
6.43"
Тип екрану
AMOLED
Камера
64 Мп + 20 Мп + 8 Мп
Процесор
MediaTek Dimensity 700
Ємність акумулятора
6000 mAh
Стандарт захисту
IP68
код товару: 231408-0548
Смартфон Doogee V20 8/256Gb Red (231408)
16 560
Немає в наявності
Примітка
Для замовлення товару потрібна передоплата, детальна інформація оговорюється перед відправленням.
Діагональ екрану
6.43"
Тип екрану
AMOLED
Камера
64 Мп + 20 Мп + 8 Мп
Процесор
MediaTek Dimensity 700
Ємність акумулятора
6000 mAh
код товару: 231439-0548
Смартфон Doogee V20 8/256Gb Gray (231439)
16 560
Немає в наявності
Примітка
Для замовлення товару потрібна передоплата, детальна інформація оговорюється перед відправленням.
Діагональ екрану
6.43"
Тип екрану
AMOLED
Камера
64 Мп + 20 Мп + 8 Мп
Процесор
MediaTek Dimensity 700
Ємність акумулятора
6000 mAh
код товару: 231407-0548
Смартфон Doogee V20 8/256Gb Black (231407)
14 708
Немає в наявності
Примітка
Для замовлення товару потрібна передоплата, детальна інформація оговорюється перед відправленням.
Діагональ екрану
6.43"
Тип екрану
AMOLED
Камера
64 Мп + 20 Мп + 8 Мп
Процесор
MediaTek Dimensity 700
Ємність акумулятора
6000 mAh
код товару: 1087-1105
Смартфон Doogee V20 8/256Gb Red
Немає в наявності
Діагональ екрану
6.43"
Тип екрану
AMOLED
Камера
64 Мп + 20 Мп + 8 Мп
Процесор
MediaTek Dimensity 700
Ємність акумулятора
6000 mAh
Стандарт захисту
IP68
код товару: 2341-0224
Смартфон Doogee V20 8/256gb Black
10 610
Немає в наявності
Діагональ екрану
6.43"
Тип екрану
IPS
Камера
64 Мп
Процесор
MediaTek Dimensity 700
Ємність акумулятора
6000 mAh
Кількість sim-карт
2 SIM
код товару: 2331-0224
Смартфон Doogee V20 8/256gb Red
10 889
Немає в наявності
Діагональ екрану
6.43"
Тип екрану
IPS
Камера
64 Мп
Процесор
MediaTek Dimensity 700
Ємність акумулятора
6000 mAh
Кількість sim-карт
2 SIM
код товару: 372171-0321
Смартфон Смартфон Doogee V20 8/256gb Red
15 931
*ціна на 27.03
Діагональ екрану
6.43"
Тип екрану
IPS
Камера
64 Мп
Процесор
MediaTek Dimensity 700
Ємність акумулятора
6000 mAh
Кількість sim-карт
2 SIM
код товару: 23806381-0486
Смартфон DOOGEE V20 8/256GB Gray
15 140
Немає в наявності
код товару: 23806066-0486
Смартфон DOOGEE V20 8/256GB Red
15 140
Немає в наявності
код товару: 28925004-0248
Смартфон Doogee v20 pro 12/256gb knight black global version
13 873
Немає в наявності
Тип екрану
AMOLED
Процесор
MediaTek Dimensity 700
Стандарт захисту
IP68 / IP69K / MIL-STD-810H
код товару: 28925005-0248
Смартфон Doogee v20 pro 12/256gb sunset orange global version
14 044
Немає в наявності
Тип екрану
AMOLED
Процесор
MediaTek Dimensity 700
Стандарт захисту
IP68 / IP69K / MIL-STD-810H
код товару: 28925006-0248
Смартфон Doogee v20 pro 12/256gb moonlight silver global version
13 482
Немає в наявності
Тип екрану
AMOLED
Процесор
MediaTek Dimensity 700
Стандарт захисту
IP68 / IP69K / MIL-STD-810H
код товару: 29463574-5977
Смартфон Doogee V20 8/256Gb Black
13 500
Немає в наявності
Тип екрану
AMOLED
Процесор
MediaTek Dimensity 700
код товару: 27434459-4820
Захищений смартфон Doogee V20 8/256GB АКБ 6 000 мАг 5G Black (654cf7e40dc0443bbe5a5bf4)
11 297
Немає в наявності
Тип екрану
AMOLED
Процесор
MediaTek Dimensity 700
Стандарти зв'язку
GSM, 4G (LTE), 5G
код товару: 27388867-4820
Мобільний телефон Doogee V20 8/256gb Black (407) (66d05f5b3d19580ab219a87e)
13 215
Немає в наявності
Тип екрану
AMOLED