Каталог
Порівняти Обране

Вимірювальні прилади Smart Sensor у Дніпрі

Smart Sensor
за популярністю
код товару: 2441-2296
Країна виробник
Китай
код товару: 1049180393-0607
Лазерний цифровий пірометр Smart Sensor AR320 (3_6115)
653 ₴
код товару: 17105663-4820
код товару: 19394389-5536
код товару: 100166-1091
Вологомір зерна Smart Sensor AR991 з діапазоном вимірювання 7.5-50% вологості (100166)
1 837 ₴
Немає в наявності
Країна виробник
Китай
код товару: be31f3d0-1943
Лазерний Інфрачервоний термометр-пірометр Smart Sensor AR360A+
784 ₴
Немає в наявності
Примітка
Можлива передплата
Тип
Термометр
Виконання
Корпусний
Вимірювана величина
Температура
Вага
105 г
код товару: 18269349-4820
Термометр цифровий пірометр лазерний AR360A+
540 ₴
Немає в наявності
код товару: 18244514-4820
Вологомір зерна Smart Sensor AR991 (100166)
1 970 ₴
Немає в наявності
код товару: 19823316-5135
Цифровий анемометр Smart Sensor AR816 LCD 2 в 1 Вимірювання швидкості вітру та температури (1738913860)
570 ₴
Немає в наявності
код товару: 22888832-0715
Детектор витоку фреону (холодоагенту) AS-5750L
3 000 ₴
Немає в наявності
Тип
Газоаналізатор
Виконання
Корпусний
Вага
215 г
Країна виробник
Китай
код товару: 22888834-0715
Детектор витоку аміаку (NH3) портативний AR-8500
21 240 ₴
Немає в наявності
Тип
Газоаналізатор
Виконання
Корпусний
Вага
170 г
Країна виробник
Китай
код товару: 22888833-0715
Детектор кисню (O2) портативний AS-8901
9 840 ₴
Немає в наявності
Тип
Газоаналізатор
Виконання
Корпусний
Вага
195 г
Країна виробник
Китай
код товару: 22888836-0715
Детектор кисню (O2) портативний AR-8100
10 440 ₴
Немає в наявності
Тип
Газоаналізатор
Виконання
Корпусний
Вага
170 г
Країна виробник
Китай
код товару: 22888835-0715
Детектор кисню (O2) портативний AS-8801
9 240 ₴
Немає в наявності
Тип
Газоаналізатор
Виконання
Корпусний
Вага
147 г
Країна виробник
Китай
код товару: 22888837-0715
Детектор витоку горючих газів (LEL) портативний AS-8800L
3 000 ₴
Немає в наявності
Тип
Газоаналізатор
Виконання
Корпусний
Вага
215 г
Країна виробник
Китай