Каталог
Порівняти Обране

Чай Особливості: Без цукру у Запоріжжі

Без цукру
за популярністю
код товару: 1012797722-3230
Вид
Трав'яний
Тип
Пакетований
Кількість пакетиків
24 шт
Фасовка
48 г
Особливості
Без ароматизаторів, Без цукру, Дієтичні, Органічні
Країна виробник
США
код товару: 1020008582-3230
Вид
Каркаде
Тип
Пакетований
Кількість пакетиків
24 шт
Фасовка
48 г
Упаковка
Картонна
Особливості
Без ароматизаторів, Без цукру, Органічні
код товару: 1012757604-3230
Вид
Трав'яний
Тип
Пакетований
Кількість пакетиків
24 шт
Фасовка
48 г
Особливості
Без консервантів, Без барвників, Без цукру, Дієтичні, Натуральні
Країна виробник
США
код товару: 885067679-3230
Вид
Зелений
Тип
Розчинний
Форма листа
Порошковий
Фасовка
170 г
Упаковка
Поліетиленова
Особливості
Без ароматизаторів, Без ГМО, Без консервантів, Без барвників, Без цукру, Без підсилювачів смаку
код товару: 25071122-5598
Вид
Ягідний
Тип
Фасований
Кількість упаковок
1 шт
Кількість пакетиків
50 шт
Фасовка
50 г
Упаковка
Скляна
код товару: 553-2585
Чай Starbucks Teavana Citrus Lavender - 15ct
залишити відгук
388 ₴
Немає в наявності
Вид
Фруктовий
Тип
Пакетований
Форма листа
Дрібнолистовий
Кількість пакетиків
15 шт
Фасовка
45 г
Упаковка
Пластикова
код товару: 551-2585
Чай Starbucks Teavana Peach Tranquility - 15ct
залишити відгук
412 ₴
Немає в наявності
Вид
Білий
Тип
Пакетований
Форма листа
Дрібнолистовий
Кількість пакетиків
15 шт
Фасовка
55.5 г
Упаковка
Пластикова
код товару: 552-2585
Чай Starbucks Teavana Youthberry - 15ct
залишити відгук
412 ₴
Немає в наявності
Вид
Фруктовий
Тип
Пакетований
Форма листа
Дрібнолистовий
Кількість пакетиків
15 шт
Фасовка
52.5 г
Упаковка
Пластикова
код товару: 550-2585
Чай Starbucks Teavana Beach Bellini Tea - 12ct
залишити відгук
412 ₴
Немає в наявності
Вид
Фруктовий
Тип
Пакетований
Форма листа
Дрібнолистовий
Кількість пакетиків
12 шт
Фасовка
38.4 г
Упаковка
Пластикова
код товару: 1012785863-3230
Чай із квіток гібіскусу NOW Foods, Real Tea "Heavenly Hip Hibiscus" бутони каркаде без кофеїну, 24 пакетики (48 г)
залишити відгук
527 ₴
Немає в наявності
Вид
Трав'яний
Тип
Пакетований
Кількість пакетиків
24 шт
Фасовка
48 г
Упаковка
Картонна
Особливості
Без ГМО, Без цукру, Натуральні, Органічні
код товару: 694974189-3230
Чай для балансу цукру Wan Song Tang "Sugar Balance Tea" китайський трав'яний чай із жасмином при діабеті (20 пакетиків)
залишити відгук
396 ₴
Немає в наявності
Вид
Трав'яний
Тип
Пакетований
Кількість пакетиків
20 шт
Фасовка
50 г
Упаковка
Паперова
Особливості
Без ароматизаторів, Без ГМО, Без барвників, Без цукру, Без підсилювачів смаку, Діабетичні, Натуральні
код товару: 694864366-3230
Ортопедичний чай Wan Song Tang “Blood Uric Acid Balance Tea” китайський чай для виведення сечової кислоти (20 пакетиків)
залишити відгук
411 ₴
Немає в наявності
Вид
Трав'яний
Тип
Пакетований
Кількість пакетиків
20 шт
Фасовка
50 г
Упаковка
Паперова
Особливості
Без ароматизаторів, Без ГМО, Без барвників, Без цукру, Без підсилювачів смаку, Натуральні
код товару: 694377053-3230
Нирковий чай Wan Song Tang "Kidney Cleaning Tea" китайський трав'яний чай для нирок (20 пакетиків)
залишити відгук
349 ₴
Немає в наявності
Вид
Трав'яний
Тип
Пакетований
Кількість пакетиків
20 шт
Фасовка
50 г
Упаковка
Паперова
Особливості
Без ароматизаторів, Без ГМО, Без барвників, Без цукру, Без підсилювачів смаку, Натуральні
код товару: 1617979514-4623
Зелений чай Cha TraMue Brand Matcha натуральний тайський 100 г (8850370420753)
залишити відгук
350 ₴
Немає в наявності
Вид
Зелений
Тип
Розсипний
Форма листа
Порошковий
Кількість упаковок
1 шт
Фасовка
100 г
Упаковка
Поліетиленова
код товару: 1601245403-4623
Молочний чорний чай ChaTra Mue Brand тайський традиційний 190 г (8850370871111)
залишити відгук
350 ₴
Немає в наявності
Вид
Чорний
Тип
Розсипний
Форма листа
Порошковий
Кількість упаковок
1 шт
Фасовка
200 г
Упаковка
Поліетиленова
код товару: 1740781288-4623
Чай смарагдово-зелений Yod Cha brand тайський 180 г (8857127540061)
залишити відгук
350 ₴
Немає в наявності
Вид
Зелений
Тип
Розсипний
Форма листа
Дрібнолистовий
Кількість упаковок
1 шт
Фасовка
180 г
Упаковка
Поліетиленова
код товару: 1788995953-4623
Чай для дівчат з тичинками Лотоса Lotus Pollen 80 г Erawadee T14 (1788995953)
залишити відгук
350 ₴
Немає в наявності
Вид
Зелений
Тип
Розсипний
Форма листа
Дрібнолистовий
Кількість упаковок
1 шт
Фасовка
80 г
Упаковка
Паперова
код товару: 27961150-5731
Чай Lovare Дика ягода 80 г (71277) (519570-01-5731)
залишити відгук
261 ₴
Немає в наявності
Особливості
Без цукру
Країна виробник
Україна
код товару: 27092968-5731
Чай Dilmah Зелений Великолистовий 100 г (9312631124354) (664710-01-5731)
залишити відгук
206 ₴
Немає в наявності
Особливості
Органічні, Без цукру, Без лактози
Країна виробник
Шрі-Ланка
код товару: 27101883-5769
Чай Dilmah Зелений Великолистовий 100 г (9312631124354) (664710-01)
залишити відгук
228 ₴
Немає в наявності
Особливості
Органічні, Без цукру, Без лактози
Країна виробник
Шрі-Ланка