Повернутись
Виводити:
Нестабільна робота мережі небезпечна для чутливої техніки. Через стрибки напруги прилади можуть вийти з ладу. Щоб уникнути пошкодження та передчасного зношування електроустаткування, треба купити стабілізатор напруги. Прилад вирівнює напругу в мережі й забезпечує стабільну роботу електротехніки. У Черкасах стабілізатори напруги можна купити в інтернет-магазині Алло.
Представлені на ринку стабілізатори напруги залежно від принципу дії поділяються на три групи:
Релейні. Це агрегати, що регулюють вхідну напругу перемиканням реле. Під час роботи пристроїв можна чути характерні для механічного елементу клацання.
Сервоприводні моделі працюють завдяки електроприводу, що приводить у рух контакти на обмотці. Плюс електромеханічних стабілізаторів – плавне регулювання напруги. Пристрої цього типу підійдуть для будинку або квартири, де напруга постійно завищена або занижена.
Електронні (вони ж симісторні або тиристорні). Для стабілізації напруги обмотки пристрою комутуються напівпровідниками. Перевага – відсутність рухомих елементів і, як наслідок, надійність, безшумність і висока швидкість реакції на коливання напруги.
Релейні пристрої частіше ламаються, але їх легко замінити на аналогічні, адже їхня ціна невисока. Сервоприводні моделі хороші, коли потрібен агрегат великої потужності за невеликі гроші. Якщо для вас важлива точність роботи, вибирайте серед електронних моделей.
На які критерії звертають увагу під час покупки стабілізаторів:
Кількість фаз. Прилади бувають однофазними і трифазними. Якщо у вас у мережі 220 В, підійдуть тільки однофазні зразки.
Потужність. Вибирайте моделі, потужність яких перевищує необхідну вам на 15-20%, це допоможе уникнути передчасного зносу обладнання. До речі, інверторні прилади живити необов'язково. Захисту потребують чутливі пристрої із сенсорним дисплеєм, цифрова техніка.
Захист від перешкод, короткого замикання, перегріву, перевантаження. Опції подовжують термін експлуатації приладів, але впливають на їхню ціну.
Спосіб монтажу. Стабілізатори бувають підлогові (стаціонарні) і настінні. Настінні пристрої більш компактні. Для їхньої установки підходить цегляна або бетонна стіна.
Спосіб підключення. Стабілізатори бувають мережевими та магістральними. Перший варіант годиться для одного користувача, магістральне обладнання на клемах підключається до розподільного щитка й регулює напругу для всього будинку.
Для вибору стабілізатора враховують наявність додаткових функцій:
технологія Bypass – опція відключення регулятора при вимкнених електроприладах;
наявність дисплея з вольтметром або LED-екраном.
Для покупки стабілізатора напруги в Черкасах вибирайте магазин Алло. Тут вас чекають:
доступні ціни,
офіційна гарантія на техніку від перевірених виробників,
унікальна система лояльності,
можливість придбати товари в розстрочку, розрахуватися готівкою або безготівковим способом.
Покупки можна забрати з точки самовивозу в Черкасах самостійно. Жителі області можуть оформити доставку однією з поштових служб.
Ваш браузер застарів!
Ви користуєтеся застарілою версією браузера Internet Explorer. Дана версія не підтримує сучасні веб-стандарти, через що можуть некоректно відображатися сторінки і не працювати деякі функції сайту.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер.
Всі перелічені нижче браузери безкоштовні і легко встановлюються. При переході на будь-який з них можна перенести всі ваші закладки та паролі.
Закриваючи це повідомлення, ви погоджуєтеся з тим, що сайт у вашому браузері може відображатися некоректно.!