Подарочная карта Алло номиналом 100 грн

Код товара: 86269

0.0000 грн.

Описание

Не знаете, что подарить близкому человеку к празднику?

Желаете ярко поздравить клиента, сотрудника или партнера?

Лучшее решение – это подарочная карта «Алло»!

С этой картой вы сможете получить скидку на любые популярные категории товара* в любом из магазинов сети «Алло»!Преимущества:универсальный подарок для мужчин и женщин к любому празднику.
Быстрое и простое получение.
Возможность воспользоваться скидкой в ближайшем магазине «Алло».

Купить Подарочную карту «Алло» номиналом 100 грн вы можете, оформив заказ у нас на сайте, а также по телефону горячей линии 0-800-300-100.

Специальные условия для корпоративных клиентов можно уточнить по телефону +380503633346

ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ ПОДАРУНКОВОЇ КАРТКИ «АЛЛО»
1. Подарункова картка «Алло» (далі – ПК) надає можливість її пред’явнику скористатися знижкою, що дорівнює номіналу картки, для придбання товарів в мережі магазинів «АЛЛО». Перелік товарів, на придбання яких не може бути використана ПК, зазначено в кутку споживача.
2. ПК активується автоматично у день її продажу. Кінцевий строк дії картки зазначено на самій картці в полі «Дійсна до».
3. Споживач може використати кілька подарункових карт для однієї покупки.
4. Знижка за ПК може бути використана лише одноразово в межах терміну дії самої картки. Споживач втрачає право на отримання знижки за ПК в разі спливу строку її дії.
5. Право отримання знижки за ПК надається на наступний за датою активації день.
6. ПК є власністю ТОВ «Алло» та утилізується працівниками магазину на місці після надання споживачеві відповідної знижки.
7. ПК має захисне покриття із секретним кодом. Якщо до моменту оформлення продажу товару з застосуванням ПК, захисне покриття буде пошкоджено – знижка за ПК не надається.
8. ПК не може бути використана для придбання товарів, на які в день покупки поширюються умови будь-яких інших акцій та/або знижок. Використання ПК для придбання товарів у кредит - не здійснюється.
9. Знижка за ПК споживачеві не виплачується та не компенсується.
10. За кожний товар, що придбаний в рахунок ПК споживач сплачує 0,06 грн.
11. Якщо покупець, що бажає придбати товар в рахунок Подарункової картки «АЛЛО», також має право на знижку з інших підстав, то для здійснення покупки може бути використано лише одну підставу для надання знижки на вибір самого споживача.
12. У разі здійснення покупки з використанням Подарункової картки, споживачеві не нараховуються бали за програмою лояльності «ФІШКА».
13. Повні Правила використання ПК розміщено в кутку споживача та на сайті allo.ua.
14. Придбання Подарункової картки «АЛЛО» свідчить про ознайомлення та погодження покупця з умовами та правилами використання даної картки.
15. Оплатити товар за допомогою подарункових карт можливо тільки в роздрібній мережі магазинів «Алло»
Не знаете, что подарить близкому человеку к празднику? Желаете ярко поздравить клиента, сотрудника или партнера? Лучшее решение – это

Отзывы (0)

Пока нет отзывов. Будьте первым, кто оставит его.
Оцените товар
Заголовок
Комментарий*

Вопросы и ответы (2)

Аноним 17 августа 2015 г.

Есть ли ограничение в количестве использованых ПК при одной покупке????? То-есть сколько максимально штук ПК можно использовать за одну покупку????

Ответить
Эксперт Татьяна 18 марта 2016 г.

Добрый день. На данный момент огрничения в количестве использованых подарочных карт при одной покупке отсутствуют. С уважением, эксперт Татьяна

0 Ответ полезен 0 Ответ не полезен
Самое главное о Подарочная карта Алло номиналом 100 грн →