Акція діє на території України у магазинах «АЛЛО» з 17.12.2015 по 13.01.2016 або доки акційний товар є у наявності. Кількість товару обмежена наявністю на складі, усі пропозиції діють до закінчення акційного товару.
1. У рамках акції споживачі можуть придбати акційний товар в кредит з розстрочкою оплати вартості покупки до 15 платежів. За умовами банка-кредитора перший внесок може бути внесений покупцем в січні 2016 року. Наступні платежі – за графіком погашення кредиту. Деякі товари можна придбати в кредит на умовах банку, тільки разом з іншим товаром (послугою), про перелік яких дізнайтеся у експертів з продажу. Придбання товарів, що входять у відповідні акційних комплектів, окремо можливо на загальних умовах в роздріб за готівкові кошти, за діючими на момент звернення цінами. Рішення про кредитування, про терміни такого кредитування, а також кількості платежів приймає безпосередньо Банк (банком можуть бути запропоновані інші умови кредитування кожному конкретному покупцеві). За умовами банку-кредитора, кредитний договір може включати в себе обов'язкову оплату річних / або місячних платежів за користування кредитом, комісію банку, а також підписання договору страхування. Кредит надає: АТ «ОТП Банк», ліцензія №191 від 05.10.2011р. Ліцензія видана НБУ; ПАТ « Альфа-Банк» (Україна), ліцензія НБУ №61 від 05.10.2011р. Детальні умови кредитування вказані в договорі між кредитором і покупцем. Рішення про кредитування приймає безпосередньо Банк. Список банків, що надає кредит на зазначених умовах може змінюватися. У випадку придбання товару в магазинах АЛЛО та на сайті аllo.ua у розстрочку знижки на товар за програмою «Знайшли дешевше? Віддячимо знижкою!» не застосовуються. * 0,01% - річна відсоткова ставка ПАТ « Альфа-Банк» (Україна) за даними умовами кредитування.
Детальний перелік подарунків за умовами даної акції дізнайтесь у експертів з продажу. У випадку розірвання договору купівлі-продажу акціонного товару, Споживачу підлягає поверненню сума,що була безпосередньо сплачена ним за даний товар. Придбання товару на умовах діючої акції підтверджує ознайомлення та згоду споживача з усіма її умовами. Придбання товару на умовах діючої акції підтверджує ознайомлення та згоду споживача з усіма її умовами. Поточні характеристики товарів зазначені в супровідній документації до них. Умови зазначених акцій в період їх проведення можуть змінюватися. Про поточні умови акцій дізнайся за телефоном гарячої лінії 0 800 300 100. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів (Київстар, МТС, Life) у межах України безкоштовні.